страхування здоров’я протягом короткого періоду часу

Якщо ви недавно закінчили коледж або переїхали жити поодинці або з партнером, ви повинні чітко розуміти, що страхове покриття ваших батьків не включає вас більше. Залишивши свою поточну роботу в пошуках кращої угоди також залишає вас без покриття. Так само перебуваючи на новий протягом більш короткого періоду часу, тому що деякі компанії зажадає від вас бути використаний протягом не менше трьох місяців, щоб мати право на плани страхової групи. Незалежно від того, яка ситуація ви знаходитесь в даний час, не маючи медичного страхування протягом перехідного періоду є досить ризикованим і буде коштувати вам досить багато в медичні рахунки, якщо щось погане трапляється.

У такому випадку, необхідно короткострокового медичного страхування, і, як ви можете здогадатися з назви, така політика передбачає охоплення на строк від одного до шести місяців. У деяких випадках, короткострокові медичне страхування може бути надана протягом дванадцяти місяців. Якщо ваша страхова потрібно прийняти більше, ніж зазначений період часу, ви завжди можете відновити політику, але не очікуйте, щоб знайти щось продовжений більш ніж на рік у цій категорії планів.

З більшістю короткострокові плани, які ви будуть розглянуті в таких ситуаціях, як нещасних випадків і хвороб. Як ви можете здогадатися, що мають короткостроковий план поставить певні обмеження в тому, що стосується переваг, і ви будете зобов’язані платити великі франшизи і доплат, а також. З іншого боку, ви будете вільні у виборі медичного закладу та спеціаліста, як отримати допомогу з політикою. Він включатиме в себе послуги, такі як стаціонарної та амбулаторної допомоги, лікарня, лабораторія іспити і рентгенівських променів. Фізичні іспити рідко включаються в такі плани і ви потрапляєте прямо з моменту вашого першого внеску премії. Процес подачі заявки з такими планами страхування, як правило, набагато простіше і зручно, якщо в порівнянні з довгостроковими планами медичного страхування.

Для того, щоб не бути занадто дорогим, короткострокові плани зазвичай випадають деякі переваги ви зазвичай отримуєте з типовими довгострокових планів, таких як лікування вже існуючих умов, регулярні медичні огляди, оптичні та стоматологічну допомогу, а також вагітність і допомоги при пологах.

Короткострокові плани медичного страхування вільні від звичайних вимог переносимості даних медичного страхування та звітності в Законі 1996 (HIPAA). Страхових компаній, що надають такі плани не є юридично обов’язковими, щоб гарантувати, що політика буде оновлено, і більшість перевізників не будемо цього робити. Вони також не зобов’язані відмовлятися від вже існуючих медичних обмежень стану з особами, які можуть вибрати для таких відмов.

У будь-якому випадку, навіть з їх обмеженнями, короткострокових планів медичного страхування є одним з найкращих варіантів, коли є розрив у регулярне висвітлення. Іншим варіантом є відсутність страхування в цілому, і ми всі знаємо, як небезпечно і фінансово руйнівним, що може бути, коли відбувається щось неприємне. Вибір за вами, звичайно, Будьте ж мудрі, коли його приготування.