страхування здоров’я для неодружених пар

Іноді компанії пропонують страхування подружжю їх роботодавців. Це, на жаль, не означає, що незаміжні партнером співробітник може отримати покриття, а також. Існує такий документ як пенсійне забезпечення (ERISA), при яких роботодавці не зобов’язані надати медичну страховку на будь-який з своїх працівників, їх подружжя, геями або лесбіянками пар, а також одружені пари протилежної статі. Про пенсійне забезпечення не підтримує відхилення від цього закону і різко виступає проти надання страхування працівників і членів їх сімей, щоб розширити охоплення вітчизняних партнерів.

Незважаючи на це існують тисячі і тисячі компаній і роботодавців по всій країні, які стали вказувати, внутрішні переваги партнером протягом останніх кількох років. Вони пропонують допомогу і число таких роботодавців продовжує зростати. Це свого роду тенденція, яка охопила всю країну. Експертів, які займаються проблемами зайнятості стверджують, що якщо нічого не зміниться, невеликі компанії почнуть наслідувати приклад великих роботодавців, які дали світові такі поняття, як “співмешканець пенсійні плани”.

Щоб додати ще трохи інформації до цього випадку, ми повинні сказати, що деякі місцеві закони, а також закони штатів, насправді були переглянуті на користь внутрішніх прав партнера. Такі міста, як Сан-Франциско, Лос-Анджелес, і Сіетл Рішення проблеми одностатевих вигоди, а також пільги для подружніх пар. Вермонт прийняв першу в історії країни “Громадянський союз” закон, за яким одностатеві пари приведені всі переваги і права різностатевих пар є. Положення про медичне страхування для тих людей, як і раніше розглядається, і результат все ще не обговорюється.

Давайте поговоримо про переваги, які пропонуються вітчизняними партнерами. Якщо вітчизняними партнерами пропонують переваги, це не означає, що вони є загальними. Охоплення тут буде повністю залежати від роботодавця. Вигоди, які можуть бути задоволені, можуть відрізнятися від: довгостроковий догляд, групи страхування життя, сім’ї і втрату відпустки, і найчастіше, здоров’я, стоматологічне і бачення страхування. Слід також зазначити, що визначення співмешканець також може змінюватися і не може бути в одному пояснити певним чином. Є компанії, які включатимуть одностатеві пари, незаміжні різностатевих пар, і загальні шлюби закону. Є також компанії, які займаються тільки одностатеві пари пояснюючи це таким чином: різностатевих пар можна було б одружитися для отримання переваг при подружньому одружитися, коли одностатеві пари не мають такої можливості. Термін не є основною проблемою, хоча. Роботодавців, які згодні запропонувати медичну страховку вимагають вітчизняних партнерів підписати заяву за допомогою яких вони заявляють, що вони знаходяться в доброму серйозні і тривалі відносини. Вони можуть також потрібна пара, живуть разом протягом деякого часу, перш ніж вони пропонують деякі пільги для їх таким чином роботодавець впевнений, що він не ведіться в яких корисних причин і цілей, що потенційний застрахованих пари могли б мати. Перебувають у шлюбі парам доведеться пройти хоча деякі проблеми при отриманні медичного страхування, але це тільки зближує їх.