страхування захисту доходів – Ви залишили його занадто пізно

“Ви залишили це занадто пізно.” Тисячі людей чуємо це кожен день і відчувають погане почуття, що, коли вони розуміють, що щось один раз, так у вільному доступі, тепер їм відмовляють. Люди без заощаджень або, можливо, з менш ніж 2 місяців заробітної плати в банку (це більшість людей працездатного віку) були в змозі купити страхового захисту доходів дуже легко. Цей страховий поліс забезпечує фінансову рятувальним кругом для них і їх сімей, якщо їх дохід переривається безробіття, нещасного випадку або хвороби. Його, здається, майже відразу, що люди, які вважалися найкращими клієнтами страхових компаній, зазвичай банківські та фінансові послуги, зараз намагаються знайти укриття. Вони приєдналися люди в будівельній промисловості та агентів з нерухомості, які були в першій хвилі професій стати жертвою кредитної кризи. Зараз ми спостерігаємо вплив більш широкої рецесії.

укриватися

Для сімей та окремих осіб з мінімальною економії, то це буде життєво важливо для них, щоб рухатися швидко, перш ніж їх секторі поруч з спіткає та ж доля. Для багатьох це лише питання часу, перш ніж або захисту іпотечного страхування або оплати страхового захисту доходів заборонений до них, а також.

Один з десяти робочих місць у Великобританії покладаються на роздріб. Не потрібно бути генієм, щоб підрахувати, що роздрібний сектор побачимо значні скорочення і втрати робочих місць, особливо тих, хто працює дорогі товари або дискреційних покупок. Думайте з точки зору поганих новин вже про фільтрації через вниз свою чергу, продажі автомобілів, кухонь та меблів. Зрештою, більшість людей може відкласти великі покупки, тим більше, що божевілля власності розвитку в останні роки Пітерс.

Галузі знаходиться ще один, де скорочення портфеля замовлень см. менеджери починають перевірили їх умови компанії надмірності. Це може виявитися провісником одного з багатьох «важких розмов” із співробітниками. Справді, вони можуть виявити, що вони незабаром приєднатися до своїх товаришів колишні співробітники шукають альтернативні роботі.

Для більшості людей у ​​Великобританії, гроші для заощаджень просто не існує. До цих пір це не було проблемою, оскільки роботи було багато. Якщо не підписана від роботи на довгостроковій основі в результаті нещасного випадку або у зв’язку з хворобою, бути без роботи було дуже тимчасовим дійсно. Як довго люди чекають бути без роботи, як Великобританія потрапляє в рецесію? Хоча кожна людина має різний досвід, будь пошук роботи гарантовано буде набагато важче, ніж це було торік.

6 місяців, щоб отримати іншу роботу

Навесні 2008 фахівець консультант, який працює з живою силою, який попросив не називати його імені, радив своїм клієнтам білих комірців вони повинні думати в термінах 2 – 3 місяці між завданнями. Він тепер говорить, думаю, шести місяців або більше, і це буде тільки для тимчасових контрактів. The Telegraph (10.10.08) повідомляла скорочення повного часу повідомлень у Великобританії з числом тимчасових вакансій все ще тримається. Відбір та співбесіди на будь-яку роботу набагато більш інтенсивним і трудомістким, ніж минулого. Одне можна сказати напевно, це не збирається ставати легше та проведення олімпіад по кілька повний робочий день доступні будуть дуже жорсткими.

Фінансової кризи можна уникнути

Перевірити на веб-щоб зробити пошук по захисту доходів або захист способу життя (дуже популярна альтернатива ім’я, яке використовується в поштовому відділенні, наприклад). Гроші супермаркеті покупці керівництво і порівняння цін. Люди, які намагаються он-лайн цитати і знаходять, що вони мають проблеми з прийняттям критеріїв у зв’язку з їх окупацією, можливо, доведеться звернутися до фахівця, а не брокер.

Тільки не залишайте його занадто пізно і бути примушений до вступу збільшенням числа зазнають фінансові розплавити, які не мають нічого, щоб повернутися, якщо їх заробітна плата зупинити текли рікою