страхування життя IPO зору вдалину

Місцеві фірми зі страхування життя не поспішають з’явитися на ринку з їх первинного публічного розміщення акцій (IPO), навіть якщо менеджер оголошує справжні керівні принципи, згідно з дослідженнями доповіді HSBC.

Згідно з доповіддю, заминок – такі, як обмеження на прямі іноземні підприємства, 10-річний досвід і відсутність IPO керівні принципи – які заважали плотах по вітчизняних страховиків життя буде видалено в цьому році.

Проте, вважає, що “тільки відважний індійського страховика” виходитиме з IPO зараз, з урахуванням впливу нових правил на одиницю пов’язані страхування плани (Ulips) і до прямої код податку (DTC) рахунок.

Нова політика продажів приватних фірм впали 20,78 відсотка до 88,45,283 до кінця січня цього господарські з 1,11,65,771 рік тому.

Відходів у продаж окремих звичайної політиками премії був гостріший на 22,7 відсотка – від 1,05,67,140 в 81,68,782. «Новий бізнес-поля також перебувають під тиском, враховуючи тягар плати та здача кари шапки в Ulips”, йдеться в доповіді.

Слідуючи новим керівним принципам, частка з динамічним бізнесу до загального обсягу продажів політики спустився до 48 відсотків з 52 відсотків до вересня 2010 року.

Хоча премій (приватних гравців) з Нью-збутової політики протягом квітня-січні зросли 5,84 відсотка рік від року, це відбулося на тлі крутого збільшення ставки страхових внесків з Ulips.

“Деякі страховики почали пропонувати більше гарантій на одиницю пов’язаних продуктів (таких як NAV гарантії, захист капіталу), оскільки вони не підпадають під кришкою Irda за звинуваченням і, отже, високою рентабельністю бізнесу”, йдеться в доповіді.

«Страховики також спробував задіяти звичайні продукти, які також не підлягають обмеження на платежі та збори. Тим не менш, це буде важко для приватних страховиків, щоб конкурувати на прибутковість, оскільки корпорація страхування життя Індії може підтримати більш високий рівень за участю страхувальника вільних резервів, накопичених за минулі покоління. ”

DTC в разі їх реалізації незмінна в березні 2012 року, може призвести до колапсу в галузі продажів і значно нижче, заробивши за секторі страхування життя.

Нинішня пропозиція DTC позбавить Ulips всіх податкових пільг, а також не забезпечує полегшення існуючих Ulips.

Останньою опублікованій проект пропозицій по DTC забезпечують тільки РТС 50000 податкове вирахування по страхуванню життя премій, медичних страхової премії та плати за навчання разом узяті в порівнянні з Rs 1 рупій доступні для вирахування зараз. Крім того, страховики корпоративного податкового зобов’язання також збільшиться до 30 відсотків з 14 відсотків.

Р. Крішнамурті, колишній керуючий директор ВГО компанії зі страхування життя та цим MD (канал розподілу) з Towers Watson, сказав: «Багато вітчизняних промоутери страховиків життя стоятиме перед дилемою, тому що ці зміни будуть натягайте капіталу і промоутерів, що не має -фінансового сектора в основний бізнес буде важко прокачати гроші до їх страхового підприємства “.

Джерело: [телеграф]