страхування життя, Ai вам дійсно потрібно страхування життя

Вони кажуть, що єдине, що, AOS гарантовано є податки і смерть. Це означає, що тільки страховий поліс, який гарантує виплату в якийсь момент в майбутньому, є страхування життя. Великий, але ви дійсно це потрібно?

Ну, що залежить. Якщо ви перебуваєте в шлюбі, мають на утриманні дітей, власний бізнес, несуть відповідальність за інших родичів, великий складний нерухомості, або мати великі фінансові зобов’язання, які Ви повинні розглянути питання про проведення хорошого поліса страхування життя. Ви ніколи не знаєте, що в майбутньому може принести і при наявності гарного покриття ви виграли, АОТ залишити свою родину з тягарем.

Фонди страхування життя працюють зовсім по-іншому, ніж нерухомість вигоди. Кошти йдуть безпосередньо одержувачу без будь-яких перешкод або бар’єрів, щоб піднятися. Вони, як правило, в країнах-бенефіціарів, AOS руки протягом 24 до 72 годин.

Тепер, коли ви, Äôve вирішив, що ви повинні мати страхування життя ви повинні вирішити, який тип страхування життя є кращим для вас. Є два види страхування життя і постійного строку.

Постійна страхові поліси часто називають полісів життя чи політики грошової вартості. Вони мають ощадні рахунки включені в них. Термін страхування життя є чисто страхування життя з грошової вартості, ніж інші в разі вашої смерті.

Яка політика є правильним для вас, залежить від вашої особистої ситуації. Термін життя політика дуже проста. Ти вмираєш, і ваш одержувач отримує гроші. Це, AOS дешево, тому що ви Арен, АОТ платити на ощадний рахунок або інвестиційні збори, а це, AOS легко робити покупки для, так як вимагає дуже мало часу, щоб порівняти політику. Ви купите те, що вам потрібно, і ви купуєте його так довго, як вам це потрібно. Це, AOS його, що, AOS все. Це, AOS так просто, як він отримує.

Постійне страхування життя є гнучким і пропонує податкові відкладені накопичення грошових коштів. Страхових внесків фіксуються і він прилипає з вами, поки ви не помрете. Відсутність різких сюрпризів з величезними політика не збільшується, коли термін вгору. У вас є можливість отримувати готівкові гроші з нього в будь-який час.

Мінлива Страхування життя є однією з форм постійного страхування теж. Він платить бенефіціару у разі вашої смерті, що дозволяє накопичувати кошти оподатковуються, і пропонує низький інвестиційний ризик. Це також дозволяє займати щодо політики.

Універсальне страхування життя також є постійним страхування, який забезпечує Вашої родини захист і забезпечує значну гнучкість. Це дає вам низький інвестиційний ризик готівкових і можливістю відкласти податки, а ви отримуєте можливість заробляти ринковими ставками. Протягом вашого життя ви можете взяти або відмовитися від грошової вартості вашої політики.

Універсальний мінлива страхування життя дає вам трохи більше контролю над грошовими ніж традиційна універсальна політики. Вона дозволяє відстрочка податкових платежів на грошову вартість, і він платить ваша бенефіціаром у разі вашої смерті. Ви можете інвестувати свої кошти в акції, облігації та грошовий ринок настільки приголомшлива гнучкість.

Ви купуєте медичне страхування, страхування житла, страхування і навіть для Ваших домашніх тварин, навіть не замислюючись про це занадто багато. Так чому б не купити страхування життя теж? Подаруйте своїм близьким спокій, що якщо щось трапиться з вами, вони будуть дбати матеріально. Це, AOS найкращий подарунок, який ви, Äôll коли-небудь дати!