страхування життя 7 міфів про страхування життя

Є багато міфів і помилок, коли мова йде про страхування життя.

Ви повинні знати правду, коли мова йде, що ви купуєте, не просто припустити, заснованих на чутках, ви чули. Помилки, допущені при купівлі страхування життя мати довгострокові наслідки. Якщо ваша сім’я не передбачені, оскільки вони повинні бути, ви тут не буде, щоб виправити це.

Ви повинні вибрати страхування життя, що є правильним для вас. Ви можете зробити це, уникаючи цих семи поширених міфів:

Міф № 1: Ви повинні купити сім разів ваш річний дохід.

Правило, яке говорить, що ви повинні мати стільки разів ваш річний дохід не завжди вірно. Середній американець проводить політику в три рази його або її річного доходу. Ваші утриманці повинні мати можливість відкликати 5% щороку від ваших грошей страховий поліс без нагальної потреби основним. Якщо ви робите $ 60 000 на рік, а ви купуєте три рази вашого річного доходу, у вас є $ 180,000 політики. Це означає, що ваші спадкоємці зможуть тільки зняти $ 9000 щороку.

У більшості людей є менше уваги, ніж їм потрібно. Щоб розрахувати суму, яку ви насправді потрібно, оцінити, скільки ваших спадкоємців необхідно буде підтримувати свій спосіб життя без тебе. Включено витрати на догляд за дітьми, освіти та надзвичайних ситуацій. Складіть все інші джерела доходу і відняти його з витрат. Це покаже, скільки з політики ви повинні мати.

Міф № 2: Агенти не дають вам найкращі пропозиції, Інтернет робить.

Інтернет є прекрасним місцем для покупок і страхових дослідження життя. Але не думайте, що ви отримали найнижчі ціни тільки тому, що в Інтернеті. Хороші агенти знайдете конкурентоспроможними ставками, що можна порівняти з інтернет лапки.

Часто, премії розміщена на інтернет-сайтах вводять в оману. Вони, як правило, ви цитування швидкістю, що тільки ті в здорових умовах отримують. Вони можуть дати вам з початковою швидкістю, що значно зросте на рік.

Ви не можете просто порівняйте ціни. Ви повинні також порівняти політику, що ви отримуєте. Придивіться до цін в Інтернеті, і з різними засобами для кращої політикою для вас.

Міф № 3: Усі політики однакові, ви тільки більше платежів

Ви повинні прочитати вашу політику. Це договір між Вами і страховою компанією. Він говорить вам, що виплачується, а що ні. Всі політики мають різні властивості. Переконайтеся, що ви отримали те, що ви сказали, що ви отримували. Переконайтеся, що всі імена написані правильно і всі числа, мають рацію. Ваше письмове політики є те, що має значення, а не ваші телефонні розмови чи обіцянки вашого агента.

Міф № 4: Ви повинні завжди називати ваше майно бенефіціара

Якщо ви робите, виручені кошти підуть через заповіту. Це означає, що ваші доходи політики можуть бути пов’язані протягом декількох місяців до одного року. Ваші спадкоємці не матимуть доступ до грошей в цей час.

Залучені кошти будуть також збільшити вартість вашої нерухомості, що означає ваша сім’я, можливо, доведеться платити податки на спадщину. Якщо у Вас є нерухомість більше $ 1,5, ви будете платити податки залежно від вашого стану. Нерухомість податки часто досягає 48%, тому зробіть все можливе, щоб уникнути їх.

Міф № 5: Якщо ви знаходитесь в поганому здоров’я, ви є страховими випадками

Це просто не відповідає дійсності. Є багато компаній, там, які спеціалізуються на охоплення тем, які мають або відновлена ​​після серйозної хвороби. Охоплення часто є дорогим, але ви можете отримати його.

Отримання відмови раз не означає, що повториться. Магазин навколо, одна компанія може стягувати додатковий плату, а інша буде стягувати з вас стандартні переважні ставки. Це дійсно залежить від компанії, а не тільки здоров’я вашого статусу.

Міф № 6: Страхові агенти знають, що вам потрібно

Багато агенти зі страхування життя шукають за ваші інтереси, інші ні. Ось так воно і є. Агенти компенсуються по-різному для продажу різних продуктів; які часто впливає те, що вони продають вам.

Якщо Вам потрібна допомога, попросіть вашого CPA якого типу і скільки страхування життя ви повинні купити.

Міф № 7: страхування життя важливіше, ніж втрати працездатності

Більшість людей визнають, страхування життя як важливу частину свого фінансового планування. Вони часто не беруть до уваги важливість страхування на випадок інвалідності. Ви на 50% більш імовірно, будуть відключені, ніж ви повинні померти, коли ви знаходитесь у віці до 50.

Більшість людей вважають, що термін підходить страхування життя найкраще, що є потреби і пропонує менш дорогий премій. Якщо ви робите, ви також повинні мати страхування на випадок інвалідності.