страхування життя – 7 загальних помилок страхування життя (і як їх вирішувати)

1. Очікування. Краща ціна страхування життя ви коли-небудь це той, який ви отримаєте прямо зараз. Чим довше ви чекаєте, тим більше ви будете платити, тому що ціни страхування життя прив’язані до вашої віку та стану здоров’я. Ідея полягає в тому, що молоді люди живуть довше, так що вони будуть робити більше платежів з меншим ризиком виплати пенсій. Рішення: діяти прямо зараз.

2. Відсутність податкових пільг. Премій зі страхування життя можуть бути оплачені до оподаткування доларів. Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю або працювати на компанію, яка пропонує Стаття 125 планом або гнучкий Хоббі рахунку (FSA), ви можете використовувати до оподаткування доларів, щоб заплатити за страхування життя. Це дозволить збільшити купівельну спроможність в середньому 34%, так як ви будете платити з доларами, що не були федеральний прибутковий податок (20%), соціального податку (7,65%), або державного прибуткового податку (6,5%) утримується з них . Рішення: Переконайтеся, що ви маєте право.

3. Чи не зробити людину-одержувача. Якщо ви зробите вашу нерухомість, а не людина, бенефіціаром вашої політики, то з нагоди втрати годувальника буде скорочена на податки на спадщину. Якщо ви зробите людині бенефіціаром, то він чи вона отримає вигоди обкладаються податком. Іменування вашого майна в якості бенефіціара також означає з нагоди втрати годувальника буде пов’язана в заповіту судом. Людина буде отримувати з нагоди втрати годувальника швидко, дозволяючи йому або їй для задоволення невідкладних витрат без запозичень. Рішення: ім’я людини, як ваша бенефіціаром.

4. Не називаючи резервні бенефіціарів. Якщо ваш одержувач вмирає, перш ніж зробити, навіть на кілька хвилин, потім з нагоди втрати годувальника буде виплачуватися вашій нерухомості, якщо тільки ви не назвати резервним бенефіціаром. На відміну від вашого майна, резервні одержувач отримає з нагоди втрати годувальника оподатковуються і без того, щоб звернутися до суду. Рішення: Призначити резервні бенефіціарів.

5. Чи не оновленні політики. Поліси страхування життя тривати довгий час, і багато чого може змінитися, поки вони знаходяться в силі. Шлюб, розлучення, народження дітей, втрати батька-все це може вплинути на ваш вибір бенефіціарів і Back-UPS. Рішення: Переглянути Вашої політики регулярно. Встановити дату щорічного як нагадування. Використовуйте свій день народження 15 квітня (день подачі податкових декларацій), День Подяки, або будь-який інший день, що здається доречним.

6. Не отримують достатнього охоплення. Страхування життя є перспективною, ви повинні прогнозувати, скільки грошей буде потрібно в 20, 30, 40 і більше років. Якщо Ви прогнозуєте в сьогоднішніх доларах, благо, ймовірно, буде менше, ніж необхідно залишити спадщину вид ви хочете. Рішення: купити трохи більше уваги, ніж ви думаєте, що ваш одержувач (и) повинні.

7. Переживши термін політики. Це не переживаючи, що це погано, звичайно, це мають покриття підійшов до кінця. Це відбувається тільки з термін страхування життя, тому що вона охоплює вас за певну кількість років-10, 20 або 30. Коли термін закінчується, покриття закінчується. Це не у випадку з цілому по страхуванню життя. Як випливає з назви, все життя охоплює все ваше життя. Це дорожче, ніж термін життя, однак, так що деякі люди вибирають термін життя, поки вони не можуть дозволити собі поліс страхування на випадок смерті. Рішення: обговорити ваші варіанти з вашою родиною та страхового агента.