страхування життя – 66% заявників стикаються завантажених премій

Якщо вам пощастить, ви отримаєте цитату страхування життя, що ви задоволені, прогресувати в додатку, і отримати собі застраховані протягом 48 годин за первісною ціною в лапках. На жаль, це не відноситься до 66% претендентів – які стикаються із затримками і завантажених премій.

Так чому ж це відбувається? Ну, компанії зі страхування життя забезпечують котирування на основі “досконалої людини”, – які в основному означає, що ви повинні бути 45 або на підставі і у відмінному здоров’я, не мають спадкових хвороб в сім’ї, робота в офісі і не хочемо більше, ніж за £ 250000. Якщо Ви не входять в ці суворі межі, можна очікувати затримки і витрати.

Коли ви запитуєте первісною ціною, ви лише повинні надати деякі деталі, а саме ваш вік, стать і курите ви. Страховик розраховує, скільки часу ви, ймовірно, щоб жити, і використовує це передбачення, щоб забезпечити цитати. Це те, що відомо, як їх “Стандартні умови”.

Якщо ви любите цитати і хочете застосувати, ви будете мати, щоб дати їм набагато більше інформації. Ви можете заповнити форму з себе або дати дані по телефону, сервіс, який багато інтернет страхових компаній пропонують. Це прискорює процес і гарантує, що ви не пропустите жодної важливої ​​деталі з. Невключення деталь, яка пізніше виявляється важливим може призвести до втрати вашої претензії. Вони будуть потім відправити заповнену форму для Вас, щоб перевірити і підписати, так що ви повинні бути на 100% упевнений, що ви ще не опущений яких подробиць.

Страховики потім використовувати інформацію про застосування деталей, щоб зробити більш детальний аналіз вашого здоров’я і способу життя, щоб спробувати і передбачити будь-які майбутні проблеми. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям вашої власної, ви одразу стикаємося завантажених премій, але вони також дивляться на більш підступні питання, такі, як ваша вага, алкоголю і нікотину. Також, якщо ваш батько помер від інсульту, або твоя мати від раку молочної залози, це матиме вплив на їх оцінку вас.

Ваш спосіб життя також буде грати свою роль. Якщо Ви працюєте в галузі, де відбуваються нещасні випадки, такі, як будівництво чи сільське господарство, або якщо у вас є хобі, як небезпечно літати або альпінізм, ваші премії буде відчувати себе тепло. Вони також запитати, якщо ви регулярно відвідують країни, які історично представлені ризики для здоров’я відвідувачів, наприклад в Африці і деяких частинах Азії. І навіть при тому, що закон не допускає дискримінації щодо одностатеві сексуальні відносини, страхові компанії будуть незмінно запитують, щоб ви мали повне медичне обстеження, перш ніж погодитися, щоб забезпечити вам.

Страхові компанії визнали, що їх перелік питань, кілька зросла в останні роки, і продовжує це робити. Вони кажуть, що для зменшення кількості позовів вони відкидають, але в той час, що може бути частково вірно, частка заявників перед завантажених премій збільшився з помітною швидкістю. Кілька років тому, це було більше схоже на 40% – але багато з страховиків сьогоднішньої завантажуються премій на 66% заявників.

Так, наскільки більше у вас буде платити? Це неможливо сказати, тому що вона заснована на конкретних обставин, але ось приклад, щоб проілюструвати. 40-річна жінка страждає від післяпологової депресії і отримують лікування було недавно зіткнулася з 50% більше, ніж у початковій котирування £ 7,60, а була жінка, мати якого був рак молочної залози. Люди з надмірною вагою, також стикаються з більш високими преміями в діапазоні від 50% до 100%, а в крайніх випадках – відмова.

Так що ви можете зробити, щоб уникнути плати ці більш високі страхові внески? Там ви нічого не можете зробити самі по собі, крім уникнути страхових компаній, які дають найдешевший первісною ціною. Це ті, які, швидше за все, мають дуже суворі медичні критерії, тому що це їх спосіб тримати свої котирування за дуже низькими рівнями. Спробуйте більш дорогий, як постачальник Друзі резервного і ви можете виявити, що вони є більш м’якими – у кожному разі, це варто спробувати!

Якщо ви платите за шанси, ви будете робити собі ведмежу послугу. Подумайте про це, додаткові £ 10 на місяць стає додаткові £ 3000 на 25 році політики. Якщо у вас немає часу, щоб отримати котирування і відносяться до різних компаній зі страхування життя, поговоріть з онлайн-брокера по страхуванню життя, вони зможуть знайти спосіб обійти вашої конкретної проблеми, щоб ви найдешевший цитатою можливо. Ви також придбаєте через конкуренцію в Інтернеті – це означає додаткове скорочення як онлайн-брокерів скоротити свої комісії.

Не робити всю важку роботу самостійно – нехай професіонали роблять це для Вас!