страхування життя

Після війни стало ясно, що життя страхових послуг найманих працівників у США і Канаді було центральною темою митрополита історії. Це визначило характер розвитку компанії як не має інший фактор і його відбиток чітко позначена від структури діяльності митрополита. Це пояснює розвиток промислового відділу, який як і раніше є дуже ефективним засобом для задоволення страхових потреб цієї групи. Митрополит не була першою компанією в цій країні, щоб написати промислового страхування.

Честь по праву належить компанії Prudential Страхування Америці, діяльність яких, як Prudential Дружнє суспільство передувало тих митрополита на чотири роки. Це правда, однак, що митрополит став служити найманих працівників цієї країни на цілих десять років до запуску його промислового бізнесу в 1879 році. Протягом першого року з дня свого заснування, компанія андеррайтером по страхуванню життя низької вартості організації Робочих який отримав премії тижні від своїх членів і передають їх щоквартально до Товариства. Таким чином, митрополит з самого початку приділяв особливу увагу трудящих, і зберіг це як первинні та захоплюючого інтересу протягом багатьох років.

Промислове страхування життя по-різному визначені. По суті, це страхування життя для більшості людей, що складають промисловий або заробітну плату заробляє населення. Він взяв форму і напрям, як наш могутній міста росли і як все більше і більше людей, що працюють за наймом. Вони були, ймовірно, більш потреби в страхуванні життя, ніж більш поставлений в умови груп, але вони могли б купити його тільки в невеликих кількостях і може за це платити тільки із заробітної плати зазвичай отримували щотижня. Досвід показав, що сім’ї, для яких страхування була розроблена, як правило, не зручно переводити невеликі премії безпосередньо в компанію, або знайдений вартість цього методу з усієї пропорції.

Це було необхідно, щоб хтось отримає премії щотижня в свої будинки. Тут, таким чином, є сутністю щотижневі премії промислового страхування життя: страхування у відносно невеликих кількостях на життя робітників та їх сімей, оплачується з заробітної плати, для агентів, які особисто отримати премії щотижня. Таке страхування має ті ж цілі, звичайне страхування, але в більш скромних розмірах, і обидві форми засновані на тих же наукових принципах преміум рівня і запасу.

Враховуючи гостру необхідність страхування життя, особливо без медичного страхування життя іспит, трудящими, це дивно, що ця галузь бізнес розвивався так пізно в нашій страховій історії. Він був відкритий в Америці, як ми вже відзначали, в 1875 році, за Prudential Ньюарк. Робітників, не прагнув страховими компаніями, спочатку намагався задовольнити свої потреби за рахунок кооперативів оцінки. На жаль, ці товариства доста ¬ запропонував Петру від дефектів, властивих в плані оцінки роботи, а вони не змогли, так як план оцінки в цілому не вдалося, і в Англії і в Америці.

Після громадянської війни, слабкі спроби були зроблені тієї чи іншої компанії надати страхування найманих працівників, але це їм не вдалося, або через неспроможність своїх планів або тому, що вони не визнають необхідність отримання премій у будинках страхувальника. Справа в тому, що страхування не не прижилася в Америці до Prudential, Джон Хенкок, і митрополит почав її, слідуючи необхідності процедури-актуарна, управлінських та адміністративно-якої Prudential Лондона працював протягом більш 20 років експлуатації.