страхування життя 101

Це гарна ідея, щоб страхування життя якомога швидше, як тільки тими, хто досить здоровим дозволено купити страхування життя. Якщо ви вже страждаєте від якоїсь хвороби або були діагностовані як термінальні хворі, малоймовірно, що будь-яка компанія зі страхування життя будуть свідомо видати вам з живою страховку. У кінцевому рахунку, страховики сподіваються, що ви платите значну суму у фонд, перш ніж вони платять, і якщо це завідомо не так, то страховики не забере у Вас на. Тим не менш, деякі страховики дійсно забезпечують “другий померти” проводиться політика, до тих пір, як один з двох претендентів є страховим. Загальна претензія страхування життя є те, що ви повинні платити страхові внески протягом тривалого періоду часу, не бачачи ніяких відчутних вигод чи негайного задоволення. Насправді, це не те, що ви завжди будете користуватися безпосередньо – його і безкорисливої ​​покупки і, можливо, справжнім актом альтруїзму. Візьми себе в руки! Якщо це так, то у вас немає нічого, щоб скаржитися на. Насолоджуйтесь років. Як тільки ви пішли, це факт життя, що майже все, що ви залишите для ваших близьких підлягатиме податок на спадщину. Страхування життя є єдиним активом ви можете володіти, які гарантуватимуть неоподатковуваних готівкових для ваших близьких в точний час, вони, швидше за все в ній потребує. Сказавши це, я настійно раджу, що ви опинитеся IFA, яка спеціалізується на податок на спадщину та розробити план, щоб уникнути, наскільки податку на спадщину, як ви дозволили. Кілька сотень фунтів, це буде коштувати буде стоїть в довгостроковій перспективі для вашої родини.

Типу політики:

Два найбільш поширених видів страхування життя цілі страхування життя і терміну страхування життя. “Термін” визначається як момент часу, коли з нагоди втрати годувальника не приділятиме бенефіціаром застрахованої особи. Якщо застрахована особа не померла до цього моменту часу, немає ніякої цінності.

Вся користь смерті життя завжди доступні за умови премія була виплачена у встановлений термін.

Конкуренція змусила компанії зі страхування життя розвиватися багато інших видів політики, але вони просто гібридних форм і постійні. До них відносяться універсальні життя і змінної універсальної життя. Численні і складні особливості цих гібридів роблять багато політиків дуже важко зрозуміти. Ми рекомендуємо отримати гарне почуття для різних політик і ціни доступні ваги з допомогою онлайн послуг, таких як Motley Дурень, що дозволяє порівнювати страхування життя. Впевненість у смертності та очікуваний час зустрічі з цієї впевненості є основою для життя страхового покриття. Як очікуваний час відправлення наближається все ближче, ставка внеску часто збільшується через курс політики.

Страхування життя в першу чергу, регульованими державою, хоча це може змінитися в найближчому майбутньому. Державних уповноважених страхових визначити таблиці смертності віку, які повинні використовуватися у встановленні цін на поліси страхування життя кожної компанії, що бажає вести бізнес у цій державі.

Це означає, що страхова компанія повинна честі певні очікування в їх ціноутворення. Якщо компанія хоче використовувати іншу таблицю смертності ціни на свої продукти, які вони можуть робити це так довго, як очікування смертності відповідає державним вимогам. Життя компаній вважають, що їхній власний досвід зі смертністю при розробці різних продуктів. Іноді вони розраховувати на наявність смертності досвід для всіх своїх продуктів, щоб бути досить хорошим, щоб надмірно компенсувати одного конкретного продукту, який навмисно занижена.

Наприклад, вони могли б представити дуже низькою ціною терміну життя політика з нереалістичними очікуваннями смертності у порівнянні з державними вимогами. Це робиться з надією менше летальних результатів із заниженою ціною продукту.

Навіть якщо здається, термін премії при купівлі недорогого і ціни, щоб залишитися рівня на строк від 20 до 30 років, за нормальних обставин ціна стає недоступним в кінці періоду преміум класу.

Майте на увазі, що більшість полісів термін не вмирають до рівня періоду закінчується, і, таким чином, це часто буває, що така політика ніколи не виплачується в. Незважаючи на це, є значення такого терміна політика залишається безкомпромісною тих пір, поки умови, стан і масштаби і чітко і дотримуватися. Єдина причина, щоб купити поліс страхування життя, тому що ви любите когось так сильно, що ви хочете, щоб гарантувати, що вони будуть мати додаткові гроші у випадку, якщо ви передчасно вмирають. Як фінанси ASAD так красномовно висловився;? “Що станеться з вашої родини, якщо ви не були там або були не в змозі заробити собі на життя за дуже невелику щомісячну премію, таких компаній, як ASDA фінансів в змозі надати Вам покриву, який буде в самому оренди забезпечити, що ваша сім’я була зменшена, якщо будь-які фінансові проблеми після “. побачити їх страхування життя розділі.

На жаль, залишаються кілька непрофесійно фінансових консультантів, які приведуть у формі вважаємо, що страхування життя може бути цінним доповненням до портфеля пенсійних ті … або утворення фонду … або вимушених заощаджень план … або навіть інвестицій.

Є набагато більш ефективні способи для вирішення всіх цих, так що не стаєте веденими в покупці життя політику нічого, крім чого він призначений, щоб бути, і це з нагоди втрати годувальника. Ваша головна мета в покупці поліса страхування життя є забезпечення низької чистої вигоди смерті вартості, що буде гарантовано незалежно від того, коли ви насправді померти. У той час як деякі продукти, такі як страхування життя Юридичні та Генерального може бути дуже добре, ви повинні зважити витрати-вигоди з додаткового захисту включені.

Зробіть собі послугу і ігнорувати тих, хто виступає купити термін і інвестувати різницю стратегії. Це не завжди стратегія, яка працює і приходять з великим асоційованого ризику.

З нагоди втрати годувальника, виплачуваних правильно структурувати поліс страхування життя, який був виданий фінансово здорові компанії завжди – завжди – бути краще для ваших близьких.

Чому? Тому що він гарантовано виконувати в точно час, коли це необхідно найбільше. Коли ви купуєте політики ви, як правило, не менше ніж за 10 днів, щоб ознайомитися з ним. Можливість скасування і повного повернення залишається відкритим в цій точці.

Скористайтеся цим термін повідомлення насправді читати ваші політики. Не просто поставити його і вірю, що все добре. Якщо у вас є питання, переконайтеся, що життя агента реагує відповідним чином.

Якщо ви вирішили закрити, такі як страхування життя ASDA, заснована на доступності, порівняти спектр описується використання Дурень Motley життя страхових послуг, або вибрати те, що, мабуть, більше з урахуванням і надійні політики, таких, як страхування життя Юридичні та Генерального яка виграла рекордна шість нагород на щорічній церемонії вручення нагород LifeSearch, поліс страхування життя будуть солідні інвестиції.

Copyright (C) 2007 Кеті коричневий