страхування життя 101 те, що ви повинні знати

страхування життя – коли ви справді її потребує?

Всупереч тому, що більшість людей вважають, страхування життя, не для всіх. Єдиний раз, коли це дійсно необхідно, коли у вас є утриманці, наприклад, маленьких дітей і старіючих батьків, або дружини, брати і сестри, які залежать від вас і буде страждати, якщо ви помер. Такий вік, як правило, у вашому середині двадцятих.

Страхування життя – Які різні типи, які я міг би отримати?

Різні види страхування життя є терміновими життя, все життя і універсальних життя. Універсальний полісів страхування життя, а також життя полісів в основному розглядаються грабіж. Вони дійсно тільки на користь страховий брокер, який продав тому що вони отримують величезну комісію за це.

Більшість людей, як правило, під терміном політик. Оскільки страхування життя є не те, що призначається, щоб бути постійним, Термін страхування життя не є також не є постійним. Це означає, що ви обираєте термін страхування залежно від того, хто ви повинні піклуватися. Наприклад, якщо ваші утриманці є діти і у вас є 5-річна дитина, 20-річний термін рівні політики отримає ваша дитина через 25 років. Швидше за все, в цьому віці вони більше не буде потрібно страхування життя.

Страхування життя – Скільки я повинен отримати?

Є кілька різних способів дізнатися, скільки страхування життя ви повинні отримати. Один із способів полягає у використанні формули, помноживши річний дохід на 20. Є, однак, більш точних розрахунків, які братимуть ваш річний дохід і використовувати це, щоб з’ясувати, скільки страхування вам потрібно буде генерувати доходи, що якщо весь виплат було просто покласти на ощадний рахунок у банку. Майте на увазі, страхування життя, припускають, щоб замінити ваш дохід, якщо ви були пройти далеко, тому ваші утриманці не відчуватиме себе фінансовий тягар. Ви хочете, щоб сума оплати, щоб викликати інтерес з часом і стати доходу для вашої родини, замість того щоб витрачати по оплаті протягом довгого часу.

страхування життя і майнового планування

Я не сертифікованого фінансового консультанта або планувальник, через цієї причини я не даю приватних осіб і конкретних інвестиційних та фінансових раджу. У мене є великі знання в різних фінансових інструментів, що пари мають і як краще володіти, рухати і розташовувати їх найкращим чином задовольнити потреби мого клієнта. Тому я нерухомості плану для людей.

Завжди пам’ятайте, що бенефіціар назву Вашої страхування життя є дуже важливим. Якщо це велика політика, з податкових причин, які мають споглядати бенефіціара страхування життя бути довіра, яку ви створили, а не вашої дружини або дітей. Тим не менше, якщо ви називаєте своїми дітьми, як бенефіціарів, знайте, що неповнолітні діти не можуть наслідувати загальної суми грошей. Якщо ви думаєте про покупку страхування життя, розмовляти з двома фінансового консультанта і з адвокатом планування нерухомості. Для цілей податку на спадщину, іноді краще мати страхування життя купив певним чином або ваш чоловік чи довіри, то, щоб купити і застрахувати себе. Якщо ви думаєте про покупку нерухомості воля і план, проконсультуватися з адвокатом планування нерухомості при покупці страхування життя, щоб просто все встановили все відразу. Це врятує вас і / або ваших близьких багато бід і відчаю в майбутньому.