страхування життя і страхування житті не same_

Середній обиватель припускає, що страхування життя та страхування життя це назви тієї ж форми страхування. Як вони помиляються! Але не повісити голову від сорому, багато фінансових коментатори помилку теж! Страхування життя і страхування життя виконують різні ролі і фінансових полюсах у вартості – так це дозволяє переглядати для правильного продукту.

Страхування життя надає вам страховий захист протягом певного періоду часу (відомий як “термін” політики). Потім, якщо ви повинні були померти в той час як політика є чинною, страхова компанія виплачує неоподатковуваної суми. Якщо ви дожили до кінця терміну, політика закінчена і не має залишкової вартості взагалі. Це тільки має значення, якщо є претензії – в цьому контексті це просто, як страхування Вашого автомобіля!

Страхування життя, як інша. Це гібрид суміш інвестиційної та страхової. Політика по страхуванню життя виплачує суму, рівну або вище гарантованого мінімального гарантованого страхового поліса або його положень інвестиційної оцінки. Вартість інвестиційного елемент потім покладатися на інвестиції страхової компанії продуктивності і часу ви приділяли премій.

Щороку страхова компанія додає річний бонус до гарантованого вартість вашої політики страхування життя і зазвичай є додатковий “бонус термінал” в кінці. Тому, як роки йдуть вашій політиці страхування життя збільшується в ціні, як інвестиційні бонуси накопичуються. Цінність цих бонусів потім визначаються інвестиційної діяльності страхової компанії. Як тільки інвестиційну вартість була покладена на політику, ви можете отримати його в зі страховою компанією. Тим не менше, більшість людей отримують набагато вищу ціну за свою політику по страхуванню життя, продавши його інвестиційним брокером фахівця, а не наживаються його в зі страховою компанією.

Якщо ви повинні були померти протягом терміну Політика по страхуванню життя, в політиці виплачує більш високі або гарантованої суми мінімального або накопиченого значення річних бонусів інвестицій. Однак, якщо Ви все ще живете, коли політика закінчується, ви зазвичай отримуєте великі виплати. Це тому що з більшістю страхових компаній, додатковий бонус термінал нагороджені.

Існує також особлива форма страхування життя під назвою “Все життя”. Ця політика залишається в силі до тих пір, як ви живете і як такі, не мають заданий термін.

Існує також практична різниця для користувача Інтернету. У той час як ви можете купити страхування життя в Інтернеті, з фінансових послуг вид страхування життя як принципово інвестиційний продукт. Як такі, вони вважають, що краще всього підходить для продаються фінансовим консультантом з рекомендації, засновані на Advisors повне розуміння ваших особистих даних. Таким чином, ви будете не в змозі купити страхування життя онлайн. Однак, ви можете використовувати Інтернет, щоб знайти відповідного фінансового консультанта, з якими ви можете зустрітися і обговорити ваші вимоги.

Які Страхування життя політика і політика зі страхування життя використовується?

Страхування життя, як правило, центром фінансового захисту сім’ї. Він ідеально підходить для забезпечення того, відомі боргів, таких як іпотека, погашаються у повному обсязі у разі смерті страхувальників.

Коли мова йде про надання одноразової для загального використання в тому випадку, якщо страхувальник був померти в той час як політика була в силі, або страхування життя або страхування життя, можуть бути використані. Відмінність тому, зі страхуванням життя, розмір виплат був би в той час як із заданою страхування життя це залежатиме від гарантованого мінімального та інвестиційної діяльності страхової компанії. Але пам’ятайте, що наприкінці терміну страхування життя політики нічого не варто, в той час як страхування життя повинно виплати значної суми інвестицій. У цьому контексті забезпечення життя здається набагато більш вартісне, але на практиці все більше людей обирають для страхування життя. Чому? Це питання вартості. Страхування життя значно дешевше, ніж страхування життя. Крім того, в останні роки, доходи від інвестицій на політику страхування життя значно впали і багато страхових компаній розмістили покарання за переведення в готівку в політиці рано. Це негативно позначається на перепродажу вартість полісів страхування життя.

Нарешті, якщо ви хочете, щоб продукт, щоб забезпечити одноразова після вашої смерті, яка щоразу, коли з мінімальним виплата гарантована, ви, ймовірно, обирає для повного страхування життя. Це дійсно форма життя інвестицій з вигодою гарантований мінімум. Вони особливо корисні для наслідування податкового планування.