страхування життя і самогубство пункту

Є багато хто, здавалося б трагічного вбивства історій, які незабаром виявили, що самогубств. Але навіщо комусь так чинити зі своїми сім’ю? Привести їх повірити, що вони були вбиті, тільки, щоб вони виявляють, що вони дійсно мали своє власне життя. Насправді, люди, які роблять це, як правило, залишається вірною інтереси своєї сім’ї в глибині душі! Це тому, що є самогубство пунктом у більшості полісів страхування життя, які заявляють, що вони будуть платити тільки за суїцид смерть після певного числа років політики активні. Навіть тоді вони можуть мати тільки виплатити суму страхових внесків, сплачених за померлими, а не всю суму одноразово, що була вказана на інші причини смерті.

Якщо померлий встановлює смерті, щоб бути схожим вбивства, вони будуть мати душевний спокій, знаючи, що їх бенефіціари будуть отримувати виплати. Це те, що багато людей були виявлені близько. Компанії зі страхування життя зазвичай розслідування і визначення фактичної причиною смерті, як уже виплати. Є певні чинники, що вказують визначити, чи є померлий би був мотив для самогубства чи ні. Час політики було вивезено може бути чудовим індикатором! Якщо хтось раптом вбили всього кілька місяців після того як вони вивезли політики, то вона піднімає самогубством підозри. Якщо буде встановлено, що особа, фактично покінчив з собою, і в обрамленні його як вбивство, то вони не будуть виплачувати гроші, щоб бенефіціарами.

Причиною самогубства пунктом у більшості полісів страхування життя є те, що вони не хочуть втрачати гроші на людей, які хочуть прийняти їх життя, а й хочуть, щоб їх сім’ям отримати фінансову вигоду. Вони знають, що можливість того, хто схильний до суїциду, виймаючи політику тільки найближчим часом вбити себе під час розробки його як вбивство може бути дуже високою. Саме тому вони зазвичай передбачають, що суїцидальні смерті тільки після покриваються політика була активною протягом двох років і більше. Це здається нелогічним, що хтось буде придбати поліс страхування життя, а потім чекати два роки, щоб убити себе!

Багато людей звертаються до самогубства в відчайдушні часи. Це одна з провідних причин смерті! Якщо батько стає банкрутом і не в змозі прогодувати своїх дітей, то вони можуть звернутися до самогубства як єдине світло в кінці тунелю. Вони знають, що їхні діти і сім’я буде фінансово забезпеченим, як тільки вони пішли. Компанії зі страхування життя буде розслідувати покійного манери і зміни особистості в місяці до їх смерті. Вони будуть говорити з членами сім’ї, близькими друзями та колегами, і спробувати знайти будь-які вказівки, що покійний був би схильний до самогубства. Компанія зі страхування життя буде найбільш підозрілим, якщо померлий вмирає незабаром після вступу на нову політику. Вони будуть розслідувати смерть у глибину, щоб переконатися, що це була дійсно випадкова смерть або вбивство, а не самогубство.

Природно, що самогубство є сумним і навіть егоїстичним, що потрібно зробити. Навіть якщо є намір матеріально забезпечений бенефіціарами, ні за які гроші не поверне своїх близьких до них. Найгірше те, що якщо померлий перебуває, покінчив життя самогубством, це може бути все даремно, так як страхова компанія не може навіть виплатити. Це все залежить від самогубства пунктом у політиці.