страхування життя і закону. непрофесіонала введення.

Там немає законів у Великобританії, які вимагають людині мати страхування життя. Це абсолютно добровільне страхування. Близько 40% працездатного населення Великобританії покриваються страхуванням життя або через їх власну політику або через домовленості через свого роботодавця.

Таким чином, прості речі, в першу чергу. Ви повинні бути резидентом Великобританії, щоб купити поліс страхування життя від британського страхової компанії. Це не вимога, викладене у Великобританії закон, але закони Великобританії та податкові механізми роблять неможливим для британської страхової компанії пропонують страхування нікому, крім жителя Великобританії. Але знайте, що, якщо, вийнявши страхування життя, потім жити за кордоном, ваша політика буде визнаний недійсним. Природно, недійсним не застосовується, якщо ви перебуваєте у відпустці, але якщо у вас є короткострокові робочого завдання за кордоном ви добре рекомендується інформувати ваша страхова компанія, перш ніж іти.

Всі компанії Великобританії страхування підлягають Великобританії корпоративного законодавства. Тим не менше, існують спеціальні правила, які відносяться тільки до страхових компаній. Ці контрольні значення ризиків компаніям взяти на себе щодо своїх фінансових резервів. Ці правила створені для того, що ваша страхова компанія буде в змозі платити, якщо ви стверджуєте.

Data Protection Act 1998 пов’язана з образом, всі Store Великобританії бізнесу, захистити і використовувати дані, які вони збирають про людей. Це особливо важливо в галузі страхування життя, так як компанії зберігають значну кількість дуже особиста інформація про вас – в тому числі вашого віку, стану здоров’я запису і стиль життя. Одним з ключових положень Закону про охорону інформації йдеться, що якщо підприємство бажає передати ваші дані для маркетингових цілей, бізнес збір даних повинен сказати вам про свій намір і дати вам можливість відмови від дозволу на ваші дані можна використовувати в таким чином. До речі, всі авторитетні веб-сайти продажу страхування життя матиме “Заява про конфіденційність”, яка говорить вам, як вони обробляють інформацію і як вона використовується.

Про фінансові послуги та ринки від (2000) є найбільш важливою частиною законодавства, що впливають на просування фінансових послуг у Великобританії, включаючи страхування життя. Закон дуже складний, але в першу чергу стосується захисту ви клієнт. Реалізації закону перебуває під контролем Financial Services Authority (FSA). FSA регулює всі форми просування фінансових продуктів і послуг, включаючи діяльність фінансових та іпотечних консультантів у Великобританії. Їх метою є забезпечити вас отримаєте професійну консультацію ясно, що відображає ваші особисті обставини. Вони також забезпечують вас є маршрут на компенсацію якщо буде доведено, що ви отримали неадекватний або погана порада.

Для обивателя, найбільший вплив FSA знаходить своє відображення у радники вони говорять. FSA прагне забезпечити, щоб всі фінансові консультанти є надійними і компетентними яка включає в себе час добре контролюється і добре навчені, і що будь-які поради даються у ваших інтересах. FSA також гарантує, що ви отримуєте повну і достовірну інформацію про продукцію Ви в даний час рекомендується купити і до, і після того як ви купили їх. Вони також уважно стежити за організаціями, які фактично створюють фінансові продукти.

Насправді всіх і кожного організації, що надає фінансові консультації у Великобританії, повинні бути дозволені Financial Services Authority.

Тим не менше, закон робить відмінність між фінансовими продуктами купив в результаті рекомендації від фінансового консультанта і “виконання тільки” бізнес. Виконанню тільки те, де клієнт несе повну відповідальність за вибір інвестицій, і тому відповідальність фінансових консультантів ‘полягає в обробці покупки ефективно. Під виконання тільки, радник не несе ніякої відповідальності за придатність продукції для потреб клієнтів.

Ви повинні знати, що багато веб-сайти, що рекламують страхування життя працюють на цьому виконанню тільки основи. Тим не менше, більшість веб-сайт операторів надають широку інформацію, що дозволяє клієнтові зробити усвідомлений вибір. Іноді інформація публікується на веб-сайті, а іноді, представленої в ході подальшого телефонної розмови. У кожному разі, в межах своїх повноважень Бізнес веб-сайт буде мати, щоб сказати вам, на якій підставі вони надають фінансові послуги і, як частина вашої програми, ви, як правило, потрібно, щоб підтвердити, що ви прочитали ці умови.

Ті умови бізнес завжди буде включати детальну інформацію про процедуру подання скарг. У загальних рисах, якщо клієнт бажає, щоб скаржитися, то клієнт повинен детально скаргу в письмовому вигляді і відправити його на комплаєнс для ділового використання радника. Це бізнес, то повинен розглянути скаргу і відповідь клієнту в письмовій формі. Якщо комплаенс підтримує скаргу, і клієнт зазнав фінансових збитків в результаті, то бізнес повинен погодитися фінансових розрахунків із замовником. У кінцевому рахунку, якщо клієнт зазнали фінансових втрат і не може прийняти або організацій або їх висновки пропонованих фінансових розрахунків, то ситуація може бути віднесений до фінансового омбудсмену. Служба фінансового омбудсмена є безкоштовним для клієнтів, і вони є повністю незалежними. Рішення омбудсмена фінансової системи, як правило, обов’язковим для обох сторін.

Інші центральні частині захисту для клієнта є Компенсаційна схема фінансових послуг. Це дає клієнтові з рівнем захисту, якщо фінансова організація регулюється FSA стає неплатоспроможним і не може належним чином виконувати свої фінансові обов’язки для своїх клієнтів.

постскриптум
Наведена вище інформація представляє правові аспекти ми думаємо, ви знайшли найбільш корисним. Інформація не є ні остаточним, ні вичерпним, але це просто введення для неспеціалістів.

Якщо ви хотіли б отримати більш детальну інформацію, що відноситься до регулювання компаній зі страхування життя, страхові брокери, фінансові консультанти або ви повинні відвідати веб-сайт Управління з фінансових послуг за адресою: www.fsa.gov.uk