страхування життя і алкоголю не хороше поєднання

Алкоголь вважається антисептиком або консервант в деяких випадках, але його вплив на рівень витрат по страхуванню життя може бути що завгодно, але доброякісна. Вам майже напевно попросять інформацію про ваше споживанні алкоголю, коли ви подаєте заяву на страхування життя, і цілком імовірно, що NHS керівні принципи будуть проводитися консультації, щоб визначити, чи буде в рамках безпечного рівня. Якщо питна вважається досягли «потенційно небезпечних» кронштейн, вартість вашого поліса може прийти, як значного шоку.

Лікарі надавати інформацію страховиків у плані захворювань, викликаних надмірним вживанням алкоголю, для врахування при премії розраховуються. Багато інші фактори повинні бути приведені в життя оцінки ризиків страхування, але з напоєм Aware Цільовим разом з Британської асоціації хіропрактікі виявили, що 66% населення визнають надмірне вживання алкоголю раз на тиждень принаймні, статистичні дані повинні бути прийняті дуже серйозно .

Чи не хочете в цьому зізнатися? Не дуже дивно насправді, але було б нерозумно намагатися зберегти інформацію від потенційного страховика. Пам’ятайте, що всі страхові поліси будуть нести покарання стосується фальсифікованого або приховувала інформацію, якщо приховані факти мають достатню значимість політики може бути визнаний недійсним.

Ви можете думати, що ваш страховиків не матимуть ніякої можливості дізнатися, чи були ви питущого чи ні, після вашої смерті. Навіть якщо вони можуть довести, що ви дійсно насолоджувався алкогольні напої, як вони могли знати, чи є ступінь вашої питної було надмірним?

Це може або не може залежати від того, наскільки сильно ви пили і як довго.
Там Ні, проте, ніякого сенсу в прийнятті рішення, що ви будете скоротити в подальшому житті, щоб приховати факт. Такий підхід породжує ряд питань. Як ви знаєте, що ви збираєтеся отримати будь-яку ‘подальшого життя’ – має деякі джина з пляшки дав вам точну дату вашого від’їзду? Не забувайте, що чим раніше ви знаходитеся, тим більше ступінь, в якій ваша родина буде залежати від вашої страховки.

Якщо ви спробуєте вирубки, наскільки успішні ви будете? Можливо, це було б те саме що відмови від куріння – так легко, що ви робите це багато разів! Але припустимо, що, як і решта з нас, ви виняток з правил. Ви будете жити до глибокої старості, кинути пити, коли ви на пенсію, і ніхто не буде мудрішим. І, на жаль, ви можете бути майже правильно, але є ймовірність, що хтось буде знати, що ви зробили.

Якщо ви піддаєтеся посмертні експертизи, докази будуть там, і там, ймовірно, будуть медичні експерти, які може поставити часові рамки на питво. Вони будуть в змозі сказати, якщо б ви були сильно пити, перш ніж ви вийняли страхування життя, і якщо ви були, і ви не змогли оголосити цей факт вони будуть рекомендувати до страховика, що не повинно бути ніяких виплат, на основі відмови розкривати повну і відповідних фактів.

Номери для розкриття відповідний факт є анафемою для страхових компаній, на думку Асоціації британських страховиків підтримують цю точку зору. Їх представник заявив, що неточності в інформації, наданої в анкеті можуть зробити політики недійсним у разі виникнення претензії.

Однак, якщо інформація не розкривається, так як в той час виймання політики алкогольної проблеми не існує, але розроблені так, виплата може бути прийнята в якості виправданою. Представник сказав, що політика заснована на обставинах в той час, що політика виймається; наступні зміни не відносяться, якщо це спеціально покриті тобто участь у певних небезпечних видів спорту не може бути оголошено неприйнятним. Якщо це твердження записується в умовах політики, то вона буде застосовуватися, навіть якщо вид спорту був розглянутий тільки після того, як політики було погоджено.

Залежно від підходу, прийнятого в вашої страхової компанії, ви, ймовірно, запитають про ваше щотижневе споживання одиниць алкоголю, і рівень вашої премії буде скоректований з урахуванням вашої відповіді.

Результатом цих питань та інших спосіб життя може вплинути на суму, яку ви платите внески протягом багатьох років – і, ймовірно, ви не отримаєте алкоголь безкоштовно або.