страхування життя – історія хвороби збільшує вартість 66% заявників

Лаки заявників зі страхування життя можуть бути застраховані протягом 48 годин і при премії цитує – але 2 в 3 заявники стикаються із затримками плюс перспектива того, що їх премія завантажений.

Так хто ж щасливчиків? В принципі, ви повинні бути настільки ж формі, як блоха без історії сім’ї важкої хвороби, у віці до 45, в роботі офісного типу і, можливо застосування менш ніж за £ 250000. Для всіх інших там буде деяка сутичка.

Коли страховик забезпечує початкову кошторис для страхування життя, всі вони знають, це ваше віку, статі і статусу куріння. Вони використовують ці деталі, щоб зробити початковий прогноз того, скільки часу ви, ймовірно, жити і на цій основі вони дають вам початкові цитати. Вони називають його своїм “Стандартні умови”.

Якщо ви хочете прогресувати програми ви будете мати багатосторінкові програми, щоб закінчити. Це не така страшна, як може здатися, так як більшість онлайн оператори беруть ваші дані по телефону і відправити вам копію заповненої заявки на Вас, щоб перевірити більше. Але питання обширні і якщо ви пропустите все, що пізніше виявляється значним, ваша страхова цілком може бути визнаний недійсним. Так що будьте обережні і бережіть себе!

Страховики використовувати ваші дані додатків, які потрібно подивитися на все, що сигналізує поточні або майбутні сумніви з приводу вашого здоров’я або стилю життя. Крім очевидних питань, які розкривають проблеми зі здоров’ям, але й оцінити свою вагу, алкоголю і нікотину, і будь-які потенційно успадкувала проблеми зі здоров’ям. Так що якщо ваш батько помер від серцевого нападу або мати померла від раку молочної залози, вони будуть стурбовані.

Тоді є ваш стиль життя. Якщо ви знаходитесь в типі роботи, де аварії трапляються, будівельні роботи є хорошим прикладом, або ви берете участь в якій-небудь формі небезпечний вид спорту або літати, ваша премія в черзі на завантаження. Вони навіть хочуть знати чи ви регулярно подорожують до країн, які, як відомо, представляють ризик для здоров’я відвідувачів. І в той час як закон не допускає дискримінацію щодо одностатевих стосунках, страхові компанії майже завжди наполягають на медичні для цих заявників.

Страховики вільно визнаю, що кількість питань, вони запитують зростає. Вони стверджують, що це знизити кількість претензій вони відмовляються. Незважаючи на те, що частково може бути правдою, ця тенденція також збіглося зі збільшенням частки заявників, які бачать, що їх внески завантажений. Кілька років тому це було ближче 40% – сьогодні для деяких страховиків рівні практично 66%.

Скільки Ви могли б додатково попросять заплатити? Це небагато, як, як довго це частина рядка. Але, щоб дати вам відчути, жінка у віці 40 років отримує лікування післяпологової депресії був нещодавно зіткнулася з 50% навантаженням на початковій котирування £ 7,60. Жінка, мати якого був рак молочної залози аналогічним стикаються 50% навантаження. Серйозно люди з надмірною вагою також може розраховувати навантаження від 50% до 100% або навіть відмови.

Зіткнувшись із завантаженням, що ви можете зробити? Це важливо розуміти, що страхові компанії, що мають найдешевші первісною ціною також, ймовірно, мають особливо розбірливими медичним критеріям. Ось як вони тримають свої котирування низькою. Так що, якщо ви зіткнулися з завантаженням, кращий рада по магазинах навколо, спробуйте один з дорожчих постачальників, як Друзі резервного які іноді трохи більш м’яким.

Хоча це може здатися занадто складним, пам’ятайте, що протягом багатьох років, додатково £ 10 на місяць на 25 році політика являє £ 3,000 свої важко зароблені гроші. Якщо у вас немає досвіду або часу, щоб зробити це, і через кілька з нас, поговоріть з онлайн-брокера по страхуванню життя.

Конкуренція висока в інтернеті і онлайн-брокерів, як правило, зменшити свої премії за рахунок скорочення їх вчинення. Їх системи також добре розбирається в пошуку альтернативних постачальників, щоб полегшити завантаження проблем. Так тримати речі простими. Нехай ваші пальці клавіатурою робити пішки і нехай онлайн брокер зробить всю важку роботу!