страхування життя іспит поради, які можна заощадити гроші, незважаючи ні на що

Weve всі бачили ці оголошення по ТБ не іспит страхування життя вимагає страхового покриття, змусити звучати як єдиний варіант, якщо ТИ за п’ятдесят. Але якщо вам цікаво чому вони не хочуть одне й Що улову, читати в першу чергу “і дізнатися.
Може бути, ТИ займе не більше двох ліків, і думаю, що через це, ви напевне не зможете отримати освітлення, якщо ви дозволите собі взяти медичну страхову компанію. Як співається у пісні, це не обов’язково так. Деякі незначні стану здоров’я не можуть вплинути на вашу тривалість життя значно не вплинути на ваші шанси освітлення на всіх. Швидка та затверджені клінік, які надають ці іспити для страхових компаній є кваліфікованими в створенні посібника на ліки, які не впливають охоплення права.
Те, що ви повинні бути найбільше турбує “, тому що компанії зі страхування життя, звичайно, при перевірці результатів медичних і анкети” чи є чи не ви курите!
Чи знаєте ви, що у вас є більше шансів на проходження страхування фізичних у віці п’ятдесяти з невеликим медичних скарг, ніж якщо б ви здоровий двадцять-річний, що курить навіть кілька сигарет на день? Це має бути тривожним розуміти, що майже в кожній категорії вони можуть призначити вам має суфікс призначення чи ні ви курите. Це основний фактор, який визначає ваші реальні права і статус.
Його істинний “ви дійсно могли підписати контракт з одним з тих телекомпаній і пропустити цей іспит”, але також, можливо, ТИ марно викидаючи шанс отримати набагато кращий тариф, ніж якщо б ви взяли його (якщо ще претендуєте на політиці низьких значення, ваша можливості краще теж).
як я знаю, якщо їм краще взяти медичне страхування життя?
Це може пошкодити ваші шанси на отримання більш вигідний валютний курс. І якщо ви знаєте, у вас є серйозні стану або Youre близько до 50 і курите, ви, можливо, дійсно хочуть думати двічі, перш ніж він ризикує. Страхові компанії також не дозволяють вам використовувати ваш власний доктор “Ви повинні піти в затверджених медичних центру на свої власні списки, або допустити їх спеціально навчені фельдшери до вас у гості і запустити тести на місці. Ваш лікуючий лікар може підписати APS (лікуючі лікарі заява) і в деяких випадках пропонується зробити це, але це не запобіжить необхідність страхування іспиту.
Одна річ, особливо для розгляду: Якщо у вас є проблеми охорони здоров’я ви знаєте, може бути ризикованим, можливо, доцільніше в даному випадку йти на телевізор політики, а не грою в російську рулетку з тестуванням. Результати тесту зберігаються протягом 7 років, навіть якщо ви курку і перервати процес подачі заяви.
7 рад для захисту від помилкових показань іспиту
*
Якщо у вас є питання, холестерину взагалі скоротити споживання палива до обстеження
Зведіть до мінімуму споживання холестерину
Переконайтеся, що ви гідратованих
Робіть все можливе, щоб розслабитися і отримати повноцінний відпочинок уночі, перш ніж приймати фізичну
Порадьте фельдшерів або лікарів про будь-які ліки, які Ви повинні прийняти (Перевірте заздалегідь за їх рекомендації)
Не палити, пити, або седативні засоби, принаймні за 24 години до дати іспиту
Не їжте і не пийте нічого, як шоколад, газована вода, чай або кава, оскільки кофеїн, що міститься в цих речовин може штучно збільшити ваш пульс
Останнє слово про те, що очікувати
Інша велика річ, щоб пам’ятати “іспити зі страхування життя досить рутинною. Необхідні випробування не є складними” аналіз сечі, кров роботи і список питань. Якщо ви старше 50 років і подачі заявки на більшу кількість охоплення, від вас можуть зажадати, щоб виконати тредміл-тест.
Однак, якщо ви подаєте заяву на меншу політики (до $ 50000) у деяких випадках медичні повністю відмовитися.
Його ваш дзвінок. Будьте чесні з самим собою “, якщо ви знаєте, що більш серйозне захворювання, його, ймовірно, не дуже гарна ризику” і так, ви, можливо, ризик виявлення невідомих медичною проблемою, якщо Youre старше, і ви пройти тест (але не те, що хороша річ, щоб виявити або інакше?), але не забувайте, що ви могли б закінчити з страховий тариф, що набагато нижче, якщо ви проходите, що всі важливі страхування життя іспит.