страхування життя є наслідком

Страхування життя охоплюють великий довід або занадто багато людей, що використовують це помилка, щоб приховати помилки від свого імені? Є багато питань, коли мова йде про життя страхового покриття і найбільш поширені, як правило, скільки одержувач буде приділено повинно вмирають страхувальника. Це досить просте питання, і один з найбільш важливих факторів, щоб розглянути, але умови політики плюс заповнення форми точно так само життєво важливо, і занадто часто забувають, як другорядні питання при створенні кришку, більшість зосереджені виключно про виплату статей.

Чому виплата складе всього одну річ, щоб розглянути …

Там було багато страшних історій протягом багатьох років, де люди підробив свою смерть в надії їх партнери будуть отримувати вигоду від своєї політики, але багато інших наповнені розповідями про мінуси і рип офф, які роблять багато хто думає кришку страхування життя величезною помилкою.

Найчастіше основною причиною люди кричать для керівників компаній пропонують страхування життя кришкою, тому що вони брехали або зробив чесну помилку при заповненні документів для їхньої політики. Умови часто нехтують на користь суму виплати і як такий, страхувальників (або ті, хто залишився) в кінцевому підсумку почуття зірвав, коли платежі не зовсім те, що вони припускали, що вони будуть.

Неточностей Заявка не те ж саме як обдурив …

Випадок 1 – Жінка з Лондона намагалися подати до суду її життя страхового брокера після її чоловік помер від печінкової недостатності і його політика не була виплачена. На жаль, його політика ніколи не була дійсна, як він написав свою дату народження неправильно, і брехав про свій рівень доходів, які відповідно до умов політики зробили його недійсним. Його дружина не вдалося їй пропозицію подати до суду.

Випадок 2 – лежачи на формі може бути не менш руйнівним. У Франції два роки тому чоловік був поставлений діагноз рак легенів, але без медичного страхування народжені в Британії людина відправився до Лондона, щоб відвідати брокера по страхуванню життя. Людина, про яку йде мова, як з’ясувалося, обманним шляхом вивезли страхування, тому що він брехав про форму і сказав, що він був у доброму здоров’ї після вже поставлений діагноз рак легенів у Франції. Пізніше він помер від раку і залишив свою сім’ю в боргах за його витрати на лікування.

Джон Дарвін – каное шахрай

Недавній випадок Джона Дарвіна показує, як таблиці можуть бути включені. Британець, як вважалося, помер в каное аварії, але з’явився безпечним і добре п’ять років по тому стверджуючи, що не пам’ятає нічого. Розслідування привело до відкриття, що Дарвін залишався в ліжку, сидіти поруч із дружиною і зміг отримати до неї в кімнату через секретний отвір в стіні; факти навіть їхні дорослі діти не знали. Обидва в даний час відбувають тюремне ув’язнення.

Так може статися бойової з обох сторін і, поки папір заготовки точно заповнені чесні відповіді і умови будуть дотримуватися; бенефіціаром навряд чи виникнуть які-небудь проблеми.