страхування життя – як прийняти рішення про краще поліса страхування життя

Види страхування життя, які доступні може зробити вибір важко. З усіма різних видів страхування життя, важливо зрозуміти переваги кожного виду, перш ніж приймати політики. При виборі, який тип страхування життя буде краще для вас і вашої родини дуже важливо, щоб зрозуміти, як працює кожен тип.

Термін страхування життя: термін, або тимчасовою, страхування є одним з видів страхування життя. Термін страхування покриває страхувальникові протягом певної кількості років, протягом заданого премії. Це означає, що страхувальник знає, скільки їх страхування життя буде коштувати, протягом усього терміну дії страхового поліса. Термін страхування, на відміну від інших видів страхування життя, не збудувати будь-якої грошової вартості. Крім того, більшість термін страхування життя надає тільки допомог у разі смерті.

Всі страхування життя: Страхування життя в цілому є ще одним з різних видів страхування життя. Вважається постійного страхування. Постійне страхування розглядається як не залишатись в силі до одного з двох подій, страхувальник помирає, і страховка оплачується, або страхувальник скасовує політику, навмисно або будучи не в змозі платити премії. Єдиний спосіб, що страхова компанія може скасувати політику, якщо у них є докази того, що страхувальник здійснив шахрайство при заповненні додатка. Всього охоплення життя, як і всі постійні види страхування життя – будує грошову вартість, як ви оплатите премій. Це накопичене значення можна отримати, зняття грошей, запозичення проти цього, або передати його в страхову компанію і отримує здачу плату.

Різні види страхування життя мають різні переваги і недоліки: Всього Покриття Life пропонує гарантовану суму в доларах у разі смерті страхувальника, відомої грошової вартості, передбачуваною премій, а знання того, що страхова компанія не може скасувати політику до тих пір, як премії платні.

Термін страхування життя надає доступне покриття для багатьох людей. Існують різні види страхування життя, які пропонують доступні термін охоплення. Річний поновлюваний термін покриття гарантії, що страхова компанія буде продовжувати страховий поліс кожен рік, хоча розмір премії може змінитися. Іншим спеціалізованим видом страхування життя, яка вважається термін страхування є іпотечне страхування. Номінальна вартість іпотечного страхування зменшується щороку. Мета іпотечного страхування для покриття витрат домашніх господарств іпотечних поки він не буде виплачений, якщо головний годувальник вмирає.

У той час як різні види страхування життя може здатися заплутаним, Є кілька основ, які можуть зробити його легше порівнювати політику. Якщо ви розглядаєте терміну страхування життя, знати кількість, що політика окупляться в момент смерті, довжина охоплення і вартість премії. Якщо ви роздумуєте про цілому по страхуванню життя, знаю грошової вартості страхування і повернення ви можете розраховувати на премію. У деяких випадках має сенс придбати менш дорогу довгострокова політика і помістити різниця у високоприбуткові інвестиції, у той час як для інших людей цілому по страхуванню життя є безпечним інвестиціям.