страхування життя. як нові правила зачіпають політику написані на довірі.

У своєму бюджеті навесні Гордон Браун оголосив розмахуючи заходів по боротьбі з використанням трасти використовуються, щоб уникнути податку на спадщину. Негайну реакцію серед фінансових і юридичних братства склали паніку і розгубленість. Протягом десяти днів бюджеті промови оцінки числа людей, які можуть потрапити нові антимонопольні положення вдарив 4500000.

Тоді, після публікації проекту Білл фінансів, оцінки впали до 1 млн. чоловік. Так, з особливим упором на поліси страхування життя написані на довірі, що відбувається?

Ну по-перше, перш ніж іти далі, ми повинні б відзначити, що ця стаття коментуючи позицію, засновану на перший проект фінансового законопроекту – і це буде на початку липня 2006 перед, що законопроект буде прийнятий. Як я писав, законодавство все ще має пройти через парламент і цілком можливо, що ситуація може змінитися ще раз. Якщо це так я буду тримати вас в курсі.

Через кілька тижнів після промови бюджету, уряд відступили від своїх раніше займав позицію, що все життя політика написана на довірі, потрапляють у нове законодавство. Поточне положення в тому, що якщо ваш поліс страхування життя була написана на довірі перед бюджетом день 2006 року, то гроші в довіру залишається повністю вільні від податків і зборів. Законодавство не зараз, щоб бути ретроспективним. Це один головний біль обійтися.

Однак, якщо ваша політика була написана на довірі після Дня Весни бюджету у 2006 році, то нові податкові правила застосовуються.

Для більшості людей, метою написання поліс страхування життя в довіру, щоб гарантувати, що політика виплачує швидко і прямо туди, де ви хочете, щоб гроші, щоб піти – часто до іпотеки постачальника погасити іпотеку або бенефіціарам в сім’ї дати їм можливість провести відразу ж, як їм подобається, і обкладаються податком. Ці сподівається, що обрушиться на смерть, зараз не постраждали від нових правил. Це тому, що тільки сподівається, що продовжують тримати гроші після смерті страхувальників є мішенню для нових правил.

Нові поліси страхування життя написані на довірі тепер буде спійманий податку, якщо виплата політика робить майно померлого перевищує поріг податку на спадщину (IHT) у розмірі £ 285 000 і політика написана в тип довіри відомий як “інтерес- у володінні «довіра.

Процентні у володінні трастів були використовуватися для зберігання і вкласти гроші, які виплачуються з поліса страхування життя і платити прибутковий довіру до чоловіка. Столиці, то переходить до дітей у зв’язку зі смертю чоловіка. Після бюджет, ці домовленості будуть піддаватися 40% IHT заряд, коли гроші переходять потім в довіру для вашого чоловіка – плюс 6% податку раз на десять років і “плату за вихід». Ці податки можна уникнути, якщо ви даєте вашим чоловіком значний контроль над трастом, який багато людей, можливо, не хочуть робити особливо якщо вони знаходяться у другому шлюбі з дітьми від попередніх шлюбів. Альтернативою є використання голого довіри, оскільки цей тип довіри не спійманий нових правил. Однак, якщо ви використовуєте голий довіру, гроші автоматично переходить у ваших дітей, коли вони досягають віку 18 років.

Якщо ви купуєте новий поліс страхування життя і ви хочете використовувати його для погашення іпотеки або забезпечити негайне гроші для вашої родини, якщо ви помрете, то ви все одно повинні б тобі не наша політика в довірче управління. Тим не менш, вона стає більш важливим, ніж коли-небудь за покупку страхового поліса через брокера, який повністю розбирається в сучасних вимог до трестів і може гарантувати, що Ви отримаєте саме той тип довіри вам потрібно.