страхування життя як вихід на пенсію варіанти для індивідуальних інвесторів

Інвестиційні характеристики постійного страхування життя вже скористалися на найбільших фінансових інститутів на планеті – фінансових установ. Банк Власник Страхування життя (БОЛЮ) в основному розрахований як єдиний договір страхування життя премії. Банки беруть перевага володіння постійним страхування життя, що оподатковуваний дохід, так що, як спосіб, щоб обійти деякі з витрат надання пенсій для високооплачуваних працівників. За даними Державного департаменту останніх Йорку банківські, інвестиційні результати по BOLI споглядати істотні податкові пільги, пов’язані з проміжною відстрочка виплати податків на інвестиційний дохід проведені всередині політики, а також відсутність оподаткування при сплаті з нагоди втрати годувальника. Традиційні інвестиції банку створити оподатковуваного доходу інтерес, але БОЛЮ не приводить до Поточні зобов’язання з податку на прибуток, оскільки прибуток укриті всередині договору страхування життя. У разі, якщо політика проводиться, поки смерть не відбувається, то банк отримає страхування життя доходи оподатковуються. Шляхом реалізації стратегії БОЛЮ, банк може збільшити свої прибутки за рахунок 100 до 350 базисних пунктів. Федеральні регулятори банківської BOLI стверджував, що може забезпечити привабливі виходи еквівалентних податків, щоб допомогти зрівноважити швидко зростаючі витрати на надання пільги для співробітників. Корпорації не упускати з уваги грати в цю унікальну інвестицій і також мають свої власні версії під назвою Корпоративний пробігом Страхування життя (ІСЖ).

Використання розуміння того, як банки і корпорації використовували страхування життя, щоб зменшити ризик і збільшити повернень, ми починаємо бачити, як люди можуть стабілізувати портфелі зі страхуванням життя. Розглянемо “інвестиційні піраміди”, в якому найнижчому щаблі в піраміді містить ощадні рахунки, поточні рахунки, депозитні сертифікати (CD), комерційні папери, а грошової вартості страхування життя. Багато хто з цих інвестицій, за винятком компакт-диски з терміном погашення вище, ніж рік і життя грошової вартості страхування, є грошові замінники. Грошові замінників біля підніжжя піраміди, тому що вони і так рідини поширюються тільки інфляційний ризик. Компакт-диски не тільки менш ліквідних, але ви були схильні процентному ризику, ризик інфляції, і фінансовий ризик. Єдиний вибір на дні з інвестиційною піраміди, яка пропонує будь-який вид податку є постійним житлом зі страхування життя.

Податкові відстрочення страхування життя допомагає забезпечити його від ризику інфляції, але вона схильна фінансовому ризику і процентний ризик побічно. Крім того, здатність випереджати грошові замінники на вилову по додатковим бонусом відстрочка податкових платежів, премій зі страхування життя і подальшого значень грошових використані в якості страховки від передчасної смерті. Ця функція є менш важливим для інвестора без утриманців або ймовірність за утриманців, але неминучою значення для інвестора, який включає в себе утриманців, а також все ще в передпенсійному віці, коли також будуть борги, іпотеки, та обов’язки сімей. Після того, як інвестор у відставку, він / вона має варіанти ведення страхової план в силі протягом чистому цілей управління ризиками, припинення захисту і беручи грошову цінність буття одноразова виплата, з використанням грошових значення всередині подальшої серії рівними платежами готівкою мають аннуітізаціі варіант, або будь-яке поєднання з трьох.

Винос завжди, що страхування життя допоможе збільшити вихід у нижній частині вашої інвестиційної бази при одночасному зниженні ризиків і відклавши всі прибутки від податків.