страхування життя – якою ціною конфіденційності

Був момент, коли люди мали право на своє особисте життя, якщо вони не вчинили кримінального злочину. На жаль, ті часи давно пройшли, і більшість навряд чи повернуться. Це, можливо, почали з урядом дозволяючий податківця проникнути у ваш будинок, і відмовити Вам у будь-яке право на відмову.

Це, здається, розроблена з цієї точки, що дає свободу рук для майже всіх, хто міг висунути хороший випадок для вторгатися у ваші справи. Приватні компанії не поспішають отримати у розробці акта, а також ряд осіб, які тепер мають право розслідувати вашого особистого життя зросла до загрозливих розмірів. Сумнівно, щоб кожна людина могла “експромтом” дати вам повний список тим, хто наділений цьому розподілі.

Останнє вторгнення відноситься до компанії зі страхування життя і жінок, які мали грудей або раку яєчників в їх сім’ї і сподіваємося вивезти життя політику. BRCA1 і BRCA2 мутації дефектні гени, які потрапляє відповідальність за 10% від раку яєчників і 5% випадків раку молочної залози яка щороку діагностується у Великобританії. У зв’язку з цим найсумнішим і приватних ситуацій, Асоціація британських страховиків (ABI) має намір подати заявку на її членів, щоб мати можливість жіночого питання щодо тестування на цих мутацій.

Якщо радники уряду, генетики та страхового комітету дати свою згоду, жінок, які звернулися за життя політика повинна сказати, чи були вони перевірені і, якщо так вони будуть зобов’язані оприлюднювати результат. Прийом позитивний результат, ймовірно, щоб накрутити премії або навіть може бути використаний в якості підстави для відмови у кришці.

Деякі європейські країни заборонили цей самий нав’язливий питань і результатів генетичних тестів у цих країнах не допускаються в якості причини для підвищення страхових внесків. Дивна річ Британії існує та ж добровільне угоду, яке торік було продовжено до 2011 року. Це заборонено питання про генетичне тестуванні на що, крім хвороби Хантінгтона (у зв’язку з його розвитком бути вільним від впливу навколишнього середовища), і навіть у цьому випадку конкретні обмеження були застосовані. Вони засновані на вартості пропонованої політики і встановлюються на досить високому мінімальні значення тобто £ 500,000 життя, £ 300,000 критичних захворювань або £ 30 000 Оплата страхового захисту.

Незважаючи на це, ABI генетики Робоча група шукає затвердження до кінця року про свій намір щодо дозволу просити страхування заявників про двох генів раку. Враховуючи, що питання навіть не дозволили в даний час відносно заявника життя з ВІЛ, ця пропозиція дійсно висуває на кордонах.

Один очевидний результат такої зміни було вказано 28% жінок, які, до участі в дослідженні раку молочної залози Breakthrough благодійність, сказав, що, незважаючи на рак грудей історія родини, вони можуть уникнути генетичний тест, якщо результати в бути доступна для страховиків.

Якщо ця пропозиція має пройти, коли це буде кінець? Генетика знаходиться в зародковому стані, і хто знає, які результати в майбутньому можуть бути корисні для страховиків і доступ затребувані в якості результату. Легко екстраполювати до точки, де ряд генетичних випробувань повинна піддавалося до політики буде виданий.

Деякі бачили небезпеки і уряд лобіюється спілка вчених, спілок та благодійних організацій за підтримки юристів, відмовитися від будь-яких спроб отримати дозвіл на таке використання генетичної інформації.

Страхування є Адже складна форма азартної гри, де оплата буде результат, якщо трапляються певні речі – здається, що страхові компанії прагнуть перекласти шанси на свою користь на основі інформації, яка повинна бути приватною, особи.