страхування життя, що буде вона охоплює

Страхування життя є, мабуть, найстаріша форма фінансового захисту, виплати, щоб допомогти вашій родині у випадку смерті.

Однак, є багато варіантів, і види страховки і страховки.

Політика страхування життя працюють шляхом передачі ризику для страховика. Ви отримуєте політика, яка гарантує грошову суму до виплати в рамках певних умов, і платити по страхуванню життя премій в обмін.

Компанія зі страхування життя оцінює ризик ти вмираєш. Тому охочих придбати поліс зазвичай повинні пройти оцінку стану здоров’я.

Ризики варіюються від людини до людини, з образом життя, стан здоров’я, вік, робота і Пол – таке рішення, на якому страхового поліса вимагає планування.

А політика повинна бути переглянута у міру зміни життя для забезпечення найкращого охоплення і вартості.

Є кілька основних видів страхування життя політику, в тому числі термін страхування, захисту заставленого майна, з прибутком і з динамічним

терміну страхування життя

Термін страхування або термін гарантії, часто сприймається тими, на обмежений дохід, як це може бути найдешевшим.

Всі Термін страхових полісів балотуватися на певний строк, але вони приходять в ряді різних форм.

найдешевші форми рівні термін, поновлюваний термін, кабріолет термін і зменшенні терміну.

З цієї політики, цей термін може бути обраний для запуску протягом усього терміну іпотеки або в той час як діти ростуть.

Вони, сплатити заборгованість боргу в разі страхувальник помирає рано. Тим не менш, в кінці терміну виплачується нічого і немає викупну вартість.

Рівень термін, мабуть, найпростіший вид страхування життя, забезпечують страхування на ту ж суму протягом узгодженого терміну.

Поновлюваний термін страхування пропонує застрахованим з шансом, протягом заданого періоду часу, наприклад, п’ять років, щоб скласти з подальшої політики на черговий термін надання нове покриття не працює після певного віку.

Кабріолет термін страхування, тим часом, дозволяє страхувальнику, щоб перетворити в більш складних все життя або пожертвувань політики без надання Доповідь про стан охорони здоров’я.
Інша форма терміну страхування життя доступні Зростають термін або вигоди доходу сім’ї.

Збільшення терміну страхування страхувальникам дозволяє збільшити їх захисту, і будь-які виплати, так як їх збільшення доходів. Таким чином, сума йде вгору, як премії рости рік від року.

Дохід сім’ї страхова виплата пропонує регулярний дохід утриманців – виплачуються щомісяця, щокварталу або щорічно – на решту строку страхувальник повинен померти.

Страхування критичних захворювань також підпадає під термін страхування. Страхувальник укладає страховку тому сума запевнив виплачується, якщо власник з діагнозом критичного захворювання.

іпотечний страхового захисту

Іпотечний захисту або зниження Термін страхування життя, є одним з найдешевших видів страхування життя доступні.

Поліс пропонує фіксовану премію, але сума виплачується зменшується на певну величину щороку, аж до нуля в кінці терміну.

Політика як правило, проходить відповідно до непогашеної суми на погашення іпотеки і дозволяє застрахованій, щоб залишити грошову суму утриманців, щоб погасити кредит, якщо вони помирають протягом періоду дії поліса.

цілому страхування життя

Всього страхування життя платить допомоги при смерті і не обмежується певним періодом.
Премії дорогі, тому що страховик впевнений, що це доведеться, зрештою, виплатити страхову суму. Таким чином, це може розглядатися в якості схеми економії.

Всього страхування життя випускається в двох формах: з прибутків і з динамічним.

З прибутків політики см. страхувальник робить регулярні платежі, які інвестуються із страховиком.

Щороку власник отримує бонуси, залежно від того, наскільки добре інвестицій страховика виконували і скільки прибутку зросли.

Це означає, що те саме покласти гроші в банк і одержувати відсотки.

Наприкінці політику, тримач отримує остаточний розрахунок відомий як термінал бонусу. З прибутків може бути нестабільною і якщо політика має бути передана рано, ви, можливо, отримає менше грошей, ніж вони інвестували, оскільки витрати високі.

Фондове політики, тим часом, отримують вартості через фондового ринку інвестицій.

Внески, що сплачуються страхувальником використовуються для покупки одиниць у фонд, яким страховиком. Ці кошти потім інвестовані в акції та акції на різні фондові ринки, і тому гроші будуть виплачені в страхувальник має потенціал, щоб отримати значення, що і зростання ринків. Або втратили його повинні ринки падати.

Клієнти можуть вибрати з фондів, що охоплюють цілий ряд різних ринків і цін може перевірити їх підрозділів у газетах. Група ціни можуть піти вниз, а також вгору, хоча в довгостроковій перспективі вони, як правило, щоб зробити прибуток.