страхування життя, щоб захистити ваше майбутнє

Страхування життя є фінансовим інструментом, який допомагає захистити інтереси членів сім’ї у разі передчасної смерті хліб добувачем в сім’ї. Таким чином, якщо у вас є фінансова залежність членів сім’ї, ви можете розглянути можливість покупки плану страхування життя.

План страхування життя працює як ризик-менеджер, допоможе вам заздалегідь планувати своє майбутнє. Деякі життєві плани, поряд з наданням страхувальнику з з нагоди втрати годувальника, а також допомогти в накопиченні вартості Фонду.

Страхування життя, з моменту її створення поплентався довгий шлях. Тепер життя політики доступні на всіх можливих формах, щоб задовольнити різні потреби своїх споживачів перспективі життєві плани, універсальні життєві плани, цілі життєві плани і так далі.

Термін життя політика

Термін життя політика можна назвати предтечею галузі страхування життя. Плану життя пропонує страхування на певний період часу в рахунок сплати премії. Традиційна політика довічно виплачує тільки з нагоди втрати годувальника, якщо страхувальник помирає протягом терміну дії плану.

Термін страхування життя може бути додатково класифіковані як наступний,

Політичному рівні терміна: у політиці термін рівні рівнем охоплення і тому премія залишається постійною протягом усього терміну дії плану.

Зменшення терміну страхування життя: охоплення політики з часом зменшується. Цей тип план ідеальний для людей з іпотечним кредитом. Ліміт покриття буде зменшуватися відповідно до суми, що залишилася кредиту.

Вся політика життя
Протягом цілого життєвого плану охоплення триває протягом усього терміну страхувальник, тобто до тих пір, як страхувальник продовжує сплати премії охоплення буде продовжуватися. Преміум рівні, проте, піддається залишаються тими ж для традиційного весь план життя. Вся політика життя коштують дорожче, ніж плані життя, тому що його корисні ознаки.

Як визначити суму покриття вам потрібно?

Важливо визначити рівень покриття, що вам потрібно до покупки для страхування життя. З самого початку, якщо у вас є сім’я залежить від вашого доходу, або мати дітей, щоб піклуватися, вам потрібно страхування життя. Однак, це не означає, що страхування життя є не варіант для однієї людини. Життя політики може допомогти в створенні істотна економія для витрат на похорон, а також.

Ось формула, яка може допомогти вам у визначенні рівня охоплення вам потрібно.

• помножити свій дохід з кількістю років ви плануєте працювати.
• Додайте до цього непередбачені витрати, як-величезні медичні рахунки, щоб отримати остаточну цифру.
• Включення фактора інфляції у ваші розрахунки.
• Включити додатковий дохід, що сім’я може втратити в разі вашої передчасної кончини.
• Ви не повинні втратити додавши витрати на похорон і податки на спадщину при розрахунку покриття потреби.

Отримані таким чином фігури можуть дати вам чітке уявлення про рівень охоплення, який може покривати всі збитки вашої родини, крім емоційних втрат, якщо ви не живете досить довго, щоб піклуватися про них.