страхування життя шести питаннях і відповідях

1. Як компанія зі страхування життя вирішити, скільки конкретними витратами політики?

Вартість поліса страхування життя є розрахунок компанія зі страхування життя про суму грошових коштів, необхідно зібрати від кожного члена пулу зі страхування життя. Ціна завжди залежить від таблиці смертності та розрахунок розміру ризику компанія зі страхування життя бере на себе, будучи страховиком вашого поліса страхування життя.

2. Як компанія зі страхування життя визначити їх ризик у страхуванні особи?

Коли хтось звертається за поліс страхування життя, компанія буде дізнатися про стан свого здоров’я і часто вимагає медичного обстеження. Компанія зі страхування життя будуть використовувати зібрану інформацію, щоб визначити, і як вони хочуть застрахувати людини.

Для визначення того, “якщо” і “як”, називається “андеррайтинг”. Є не так багато обмежень на тип інформації, андеррайтери можуть брати до уваги.

3. Чи всі компанії зі страхування життя, повинні пройти медичне обстеження?

Часто компанії вимагають фізичної медичне обстеження до згоди застрахувати людини. Як правило, у них є компанія лікарем, який буде проводити цю експертизу. Цей лікар або медичний технік можуть мати свій власний офіс або може навіть прийти до будинку потенційного застрахованої особи для їх зручності. Страхової компанії не повинні стягувати потенційного страхувальника для здачі іспиту.

4. Які питання буде компанія зі страхування життя запитаєте при прийомі на політику?

Вона є спільною для додатків страхування життя, щоб поставити такі питання:

Чи регулярно ви використовувати тютюну або тютюнових виробів? Компанії зі страхування життя переконані, що паління або вживання тютюнових виробів у будь-якій формі може зробити життя людини коротше і буде стягувати більш високі страхові внески для курців.

У вас є СНІД, рак, хвороби серця, або ти ВІЛ +? Залежно від тяжкості будь-якого стану здоров’я, таких, як ці, компанія зі страхування життя може продати Вам поліс з нормальною швидкістю або, можливо, стягувати плату за дорожчою ціною. Якщо проблеми зі здоров’ям вкрай важким, більшість компаній зі страхування життя буде безпосередньо відкидають вашої програми.

У вас є небезпечні кар’єри? З більш небезпечні робочі місця, компанії, як правило, стягують більш дорогу ціну за поліс страхування життя. Якщо ваша робота вимагає вище середньої кількості ризикованим, небезпечним для життя поведінку, розраховувати на більш високу вартість по страхуванню життя.

Лі ваші найближчі родичі мають історію смертельні захворювання або смерті в молодому віці, не в результаті нещасного випадку? Компанія з страхування життя не відсторонені від допиту ви про Вас та історії здоров’я вашої сім’ї. Хвороби, які зазвичай працюють в сім’ї, які призводять до летального результату, таких як хвороби серця, серповидно-клітинна анемія, рак або може призвести до компанії відхилити ваш додаток або стягувати з вас вищою ставкою.

5. Які ще питання я можу очікувати попросять?

Додаток страхування життя може запитати здавалося б, незв’язаних питань здоров’я для оцінки поведінки високого ризику.

Деякі з цих питань можуть бути наступні:

За останні сім-десять років ви коли-небудь був арештований за водіння в нетверезому вигляді? Діагноз або лікувався рак, СНІД, ВІЛ, хронічне захворювання легенів, хвороби серця, діабет, інсульт, або проблеми з печінкою? Рекомендується медичним працівником припинити або скоротити вживання алкоголю?

Ви в даний час, або ви коли-небудь були відключені або змушений піти у відставку через хвороби або травми?

Відповідь «так» на будь-який з цих запитів може призвести до отримання додатків страхування життя заперечував, це набагато краще, ніж відповідь нечесно, а потім, що претендує відмовився пізніше по лінії. Цей результат може призвести до ваших одержувачам нічого не отримати, якщо ви повинні померти.

6. Може компаній зі страхування життя використовувати генетичне тестування, щоб визначити, чи дійсно вони хочуть страхувати людину?

Компанії зі страхування життя часто використовують генетичне тестування, щоб дізнатися якомога більше про їх потенційних клієнтів. Шляхом введення крові, компанії можуть визначити не тільки які захворювання ви можете в даний час є, але ті, які ви можете отримати в майбутньому. Деякі держави не допускають такого тестування для цілей медичного страхування, але в цілому по страхуванню життя, генетичне тестування не допускається.