страхування життя фінансового планування

Більшість професійних консультантів б порадив своїм клієнтам, що в основі страхування для сімей повинні бути різні форми захисту. Тільки подумайте про речі, які могли піти наперекосяк – нещасних випадків і хвороб роблять, на жаль, трапляються, коли ми найменше цього очікуємо. Рання смерть, критичних захворювань, нещасних випадків або обкладинка для жахливого дня, коли ви втратите роботу. Не так незвично більше!

Страхування життя є основним інструментом фінансового планування як для страхування іпотеки або надання одноразової, які будуть використовуватися в родині ви повинні померти. Прикро, що деякі інші види страхового захисту не мали погану пресу. Оплата страхового захисту, наприклад, постраждала репутація Miss-продав і страхування критичних захворювань переслідують з повідомленнями про так багато статей винятку, що люди дуже насторожено ставляться до неї. На щастя, багато з цих питань були розглянуті. Багато з основних страховики внесли ряд змін, які призначені для зниження їх ставок відмови.

Візьміть Критичні охоплює хвороба: Починаючи з абсолютно чітким поясненням важливості повного розкриття вашого медичні подробиці, йдучи аж до вашої останньої консультації з лікарем. Це не має значення, наскільки тривіальним причин, вони повинні знати все. Деякі компанії використовують медичну підготовку людини подзвонити кожному заявнику і пройти медичну історію в деталях. Інші страховики нагадують своїм страхувальникам про необхідність розкриття повної інформації здоров’я і дозволяє їм по-новому оцінити свої дані, у той час виймання політики. Це не тільки здоров’я, це спосіб життя теж. Якщо ви курите ви, ймовірно, платити більш високу премію. Вам потрібно кинули палити протягом 12 місяців, перш ніж вони будуть щасливі ви некурящий і остерігайтеся – є простий і недорогий аналіз сечі який ви можете бути запропоновано взяти, якщо є які-небудь сумніви. Якщо ви покладете некурящого на формі, і при реєстрації висновку лікаря він тебе як завзятий курець, що це збирається з’явитися дивно, якщо не сказати більше.

Ще кілька років тому претензії відкидалися, якщо була можливість нічого не береться до медичної декларації. Одним з основних страховика говорить нам відмови зійшов з майже 7 відсотків до 1,5 відсотка всього за шість місяців.

Аналогічним чином, страхові оплати захисту була в оновленні та описи тільки те, що покрита чітко показано. З усіма страховками, дуже важливо, що ви повністю правдивим, коли наводячи жодних подробиць взагалі. Якщо ви не повністю відкриті про речі і будь-яких претензій у майбутньому відмовився через це, то сім’я буде страждати, а не страховиків. Звичайно, можна випустити з уваги деталі, або думати, що вони неважливо і з цієї причини новий спосіб, в якому ви керуєтеся через заповнення форми є те, можна тільки вітати.

Якщо заходи, яким страховики беруть, означає, що щомісячні премії трохи зростуть, то це має бути прийнято. Зрештою, краще бути абсолютно впевнений, що ваші претензії будуть задоволені після того, що може бути багато років сплати страхових внесків.

Прикро, що страховики не виконати цю дію років тому. Їх повільність у реагуванні на скарги знищив ідею суспільного страхового захисту, і це займе якийсь час, щоб відновити їх довіру. Страхового захисту є безцінним інструментом у забезпеченні сім’ї від фінансової катастрофи.