страхування життя – у вас є достатньо, щоб захистити свою сім’ю

Ви ніколи не занадто старий, щоб отримати страхування життя? Не обов’язково, але на відміну від страхування продавців, не кожен кандидат на страхування життя. Існує також багато плутанини навколо різниці між видами страхування, такі як термін життя і страхування на випадок смерті. Наша мета, щоб взяти плутанина з усіх ваших потреб страхування життя.

Багато людей не розуміють вони насправді вимагають страхування життя. Більшість людей намагаються і не думати про це, і виправдати його, стверджуючи, що вони не будуть потрібні гроші, коли вони мертві. Дійсно, це так, але більше питання: “Чи буде ваш чоловік і утриманці або потрібні гроші?” Якщо вони дадуть відповідь: так, ви можете робити покупки для страхування життя. Наступне питання в тому, яка?

Ви можете вибрати з термінове страхування життя, страхування на випадок смерті, універсальний чи змінна універсального страхування життя, без навантаження по страхуванню життя і давайте не забувати, іпотечне страхування життя. Це відмінний спосіб, щоб ваші іпотечного окупилися відразу ж, якщо ти помреш. Це означатиме, ваша сім’я може жити іпотечного безкоштовно до тих пір, поки вони володіють будинком. З усіма різними типами полісів страхування життя, воно не дивно, більшість людей вважають за краще не робити нічого. Наша мета, щоб зняти завісу таємниці з цих політик, щоб ви могли прийняти обгрунтоване рішення.

різні види страхування життя

• Термін страхування життя: Термін страхування є основою більшості полісів страхування життя. Ви платите фіксовану премію протягом певного періоду часу. Якщо вам пощастило померти протягом цього терміну, страхова компанія платить вам заздалегідь визначеної суми. Випуску з терміном страхування життя є те, що, якщо ви не помрете протягом цього періоду, охоплення перестає існувати, і ви залишилися ні з чим. Ще одне питання в термін страхування життя є те, що ваша премія може піднятися після періоду часу. Ви часто можете купити інший страховий поліс після цього терміну, проте швидкість часто буде набагато вище.

• повного страхування життя: на відміну від терміну страхування, страхування на випадок смерті охоплює вас за все ваше життя. В основному, ви платите премію кожен місяць протягом усього вашого життя. Якщо ви не обрали, ви можете отримати в політиці, поки ви ще живі і отримують фіксовану суму. Всього полісів страхування життя мають номінальну вартість та грошової вартості. Номінальна вартість являє собою суму, яка виплачується в кінці строку або смерті політика, грошова вартість дорівнює сумі, яку ви отримуєте, ви здаєтеся політики, перш ніж померти або він дозріває.

• універсальне страхування життя: Цей вид страхування знову сильно відрізняється від двох попередніх. Цей тип страхового поліса займає ваші премії та інвестує їх в облігації, іпотечні кредити і фонди грошового ринку. Ваш інвестиційний фонд платить за вартість з нагоди втрати годувальника, яка встановлюється при купівлі даного страхування життя. Якщо Ваш інвестиційний фонд робить погано, страхова компанія на гачку виплатити мінімальну гарантовану суму. Цей тип поліса страхування життя є трохи більш гнучким, ніж інші, тому що ви можете змінити премій і допомог у разі смерті, щоб відповідати вашим поточним бюджетом. Така гнучкість часто популярний серед молодих пар або сімей, де обставини можуть змінитися швидко.

• Мінлива універсальне страхування життя: цей тип страхового поліса буде сильно залежати від того, наскільки добре ваші інвестиційні можливості зробили за ці роки. Чим краще робити інвестиції, тим більше виграш смерті вигодою для вас.

• на холостому Страхування життя: низьким навантаженням або без навантаження страхування життя найчастіше має менше витрат, ніж традиційна поліса страхування життя. Що це означає для вас, що більше ваших премій йде до вас більше заробляти гроші, а не комісії та інші витрати. Поговоріть зі своїм фінансовим консультантом, як вони, швидше за все, продає холостому ходу або малої навантаження полісів страхування життя за фіксовану суму залежно від комісії.

Як тільки ви вирішили, що ви збираєтеся купити страхування життя, наступне питання, яке ви повинні задати: “Скільки?” Ми настійно рекомендуємо вам поговорити з вашим фінансовим радником і бухгалтером. Вони будуть в змозі допомогти вам точно визначити суму грошових коштів, ваша сім’я будете вимагати, щоб підтримувати свій нинішній рівень життя, якщо щось має статися з вами. Вони зможуть допомогти визначити, яке життя страховий тариф ви можете собі дозволити на основі ваших поточних доходів і витрат.

Ми сподіваємося, що ми досягли нашої мети інформування про вас на різні види страхування на ринку. Є безліч відмінних страхових брокерів, які можуть запропонувати Вам асортимент продукції. Ми сподіваємося, що Ви дали вам деяку інформацію, щоб можна було ставити правильні питання для Вас і Вашої родини.