страхування життя – три найбільш поширених типу політик пояснив

Галузі страхування життя був неправильно витлумачений, коли він comesdown до продажу полісів страхування життя. Люди mustappreciate той факт, що вмирає тільки частина життя.

Є багато речей, які необхідно враховувати перед покупкою будь-якого поліса страхування життя. Є 3 основних типи життя insurancepolicies дивитися на термін, фонд і все життя. Давайте подивимося на ці три.

Страхування життя в цілому призначений для покриття вас за wholelife. Коли ви платите щомісячні внески частина йде на payfor страхування життя в той час як решта йде у SavingsAccount. Це ощадний рахунок будує те, що відомо як “грошова вартість”, який можна запозичувати проти, якщо це необхідно, після того, як будує, але itmust бути погашені.

Ці цілі поліси страхування життя «зрілих» whenthe застрахована особа виявляється 100 років. На даний момент, компанія theinsurance перевести в готівку застрахованої особи за “facevalue” і скасувати політику. Номінальна вартість являє собою суму, Thepolicy заплатив би у разі смерті insuredperson.

Накопичувальне страхування політики призначені для aspecified заплатив за час, що залишився до політики «не дозріє”. Деякі страхові reasonsfor фонду може бути навчання в коледжі, вихід на пенсію, т.д. .. Фонд політики, як правило, дорожчі, як they’redesigned бути сплачені в повному обсязі після певного періоду часу ratherthan приділяється протягом терміну життя застрахованої особи.

Термін страхування життя є найменш дорогий тип політики thatyou можна купити. Ці політики можуть бути придбані для конкретного TimePeriod або “термін” так само, як політики фонду, проте є ISNO грошової вартості з терміном нарахованих страхових полісів.

Термін політику ідеально підходять для тих, які потребують додаткової securityover конкретні терміни. Прикладом може служити breadwinnerof сім’ї потребують додаткового страхування протягом його або її робочого року, коли вони будуть мати більше зобов’язань зустрітися.

Перед покупкою будь-якого страхування життя вам потрібно сісти, з yoursignifigant одного, якщо у вас є, і пройти через кожен рахунок, який ви have.Seperate ці законопроекти, з’ясовуючи, що ваші регулярні щомісячні витрати arefor вашій родині і скільки у вас виходить платежів, які в willeventually бути задоволені.

Приклади платежів, що, в кінцевому рахунку вона повинна задовольняти автомобіль, boatfurniture, будинки, ECT. Вони повинні бути прорахований в сумі coverageneeded для того, щоб оплатити ці відключений у разі смерті годувальника.

Інша купа буде включати в себе те, що ваші витрати на проживання буде як withoutthose платежів. Ця купа повинна включати в себе страховка домовласника, insurancefor життя залишилися в живих членів сім’ї, харчування, комунальні послуги, одяг, т.д..

Крім того, потрібно взяти до уваги втрати доходу від breadwinner.This може бути складно, особливо якщо у вас є діти. Ви повинні будете взяти intoaccount їх вік, скільки років вони, що залишилися в будинку, medicalinsurance, стоматологічна страховка, шкільні витрати, тощо.

Нарешті, вам потрібно, щоб забезпечити достатньо грошей, щоб вижити в разі, якщо ви не в змозі працювати або просто потрібно взяти період “загоєння” поліетнічного проходження коханої людини ніколи не буває легким подією, але це зробив набагато гірше whenyou’re не допускається час збирати собі перш ніж викинути назад у theroutine життя.

Речі, згадані вище, розроблений, щоб дати вам деякі ідеї щодо того, що Youneed буде поглянути на. Кожна сім’я і людина має різні витрати needsand, хоча і ви повинні будете прийняти ваш час при виконанні ваших financialinventory.

Для отримання додаткової інформації про різні типи життя insurancethen ви повинні зв’язатися з ліцензованим агентом і створити anappointment при першій можливості.