страхування життя – тероризували у купівлі

Страхування життя є корисним інвестицій, щоб у вашому портфелі. Він може дати Вам душевний спокій, знаючи, що ваша сім’я були передбачені у разі вашої смерті. В якості альтернативи може надати вам заначки, якщо ви вибрали фонд іпотечного, а потім пережив в кінці терміну.

Скільки думок ви дали йому в останні роки? Чи події 11 вересня 2001, як правило, щоб зосередити свою увагу на вашій власній смертності? Вони, звичайно, були, що впливає на кількість людей, як було невелике зростання числа нових політик винесений в наступному році.

У Великобританії метро і автобусна бомби 7 липня 2005 мав більш виражений ефект. Люди, що живуть в або по дорозі до Лондона, раптом повідомлені про небезпеку навколо них, і цього буде посилено подорожі в переповненому поїзді трубки або навіть на автобусі. Тоді ж з’явилися подробиці і фотографії деяких з жертв в газетах, з можливістю на обличчя і прізвища не визнавалися в якості сусіда, колегу по роботі або просто попутником.

Смертність стала фактом, а не далекою і мало вважається ворогом, і раптом захист сім’ї втиснули в авангарді свідомої думки. Неминучим результатом було за страховку, щоб взяти на себе більшу важливість, і Асоціація британських страховиків (ABI) повідомили тенденція до збільшення номери, які будуть виймаючи страхування життя. Збільшення вартості страхування життя в 1 млрд. фунтів стерлінгів в 2005 році судять по ABI є ймовірним результатом дій терориста. Аналогічне підвищення інтересу був зафіксований в США після терористичних атак 11 вересня.

Дуже шкода, що він приймає теракту, щоб принести додому до нас необхідність захисту наших сімей від несподіваної втрати одного з батьків або будь-якого іншого члена сім’ї, який допомагає забезпечити нашу фінансову стабільність. Однак, це шлях світу, і ці речі легко не помітити в повсякденній роботі, їсти, спати циклу. Стара приказка, що “це стара вітер, який дме ніхто не будь-які хороші» відчувають в цьому випадку і не може бути кілька вітрів більш хворим, ніж ті, які дмуть в на задній терористичного насильства.

На щастя страхування життя як і раніше застосовується у разі смерті від тероризму; тим жертвам трубки, Лондоні і шини вибухів, які мали страхування життя, принаймні надали деяку фінансову безпеку для тих, кого вони залишили позаду. ABI попереджають, однак, що ретельне вивчення умов життя будь-якого політика рекомендується, тому що можуть бути зміни. Вони цитують групи поліси страхування життя, як приклад, тому що накопичені ризики, які можуть виникнути в одному інциденті, можливо, спеціально виключені.

Як вже згадувалося на початку цієї статті, варто врахувати політику пожертвувань, як вони будуть виплачувати, а не тільки у разі смерті застрахованої в роки своєї валюти, а й, якщо застрахована особа доживає до кінця обумовленого терміну. В останньому випадку загальна сума виплат на одиницю пов’язані пожертвувань буде загальна сума внесків витрати плюс вартість інвестиційного відсотки за період дії поліса. Якщо політика була вивезена як «із прибутком», виплата буде страхової суми плюс цілому бонуси видаються протягом його терміну, а також термінал бонус. Історично терміналу бонуси виявилося дуже цінним, але не може бути ніяких гарантій, рівня процентних ставок по вкладеннях або бонуси, залежно, як вони роблять на успіх інвестицій або бізнесу компанії починаннях.

Якщо ви збираєтеся йти шляхом страхування життя, зв’язатися з брокером і обговорити ваші потреби. Проте вам слід укласти договір з наміром слідувати йому до кінця. Хоча життя політику, як правило, мають значення після того, як перші роки, вони повинні в цей момент вступає в період їх кращого росту. Це може виглядати принадно в якості опції здатися, але трохи терпіння буде виробляти значно вищий дохід для себе чи для вашої родини.