страхування життя тепер може запропонувати податкові пільги полегшенням

Здавалося б, маловідомий факт, що в останньому бюджеті, був внесений законопроект, який створив лазівку податку на певний вид страхування життя. Ми укладаємо, що перші ознаки вказують на те, що для 50% людей, найбільш економічне рішення для своїх потреб страхування може бути страхових пенсій Життя політика.

Політики не будуть придатні для всіх, оскільки існують різні відбіркові аспекти страхування, але є, звичайно, податкової економії повинні бути зроблені для деяких людей.

Політики є ряд імен, іноді називають страхування довічних пенсій і ми бачили, рівень пенсій Термін страхування життя використали. Використання слова пенсійного трохи вводить в оману. Вони не є насправді нічого спільного з пенсіями. Вони не дають пенсію, і це не обов’язково мати пенсію в місці вже. Це невелика частина великої зміна в податковому законодавстві стосуються в основному пенсії та податку на спадщину.

Пенсії по страхуванню життя буде виплачувати одноразову про смерть страхувальника або діагноз невиліковної хвороби, що призводить до смерті протягом року. Там немає положення для спільних страхувальників, так що кожен має особа, яка бере участь мати власну кришку. Критичні охоплює хвороба це окрема тема і не можуть бути включені в політику.

В даний час політика Пенсії життя є дорожчими, ніж більш традиційні політики життя. Вони можуть коштувати приблизно на 15% більше, і це збільшення виправдане страхових компаній за додаткові роботи, необхідні, щоб повернути податкові пільги.

Страхова компанія відніме стандартної ставки податку з вашої премії. Якщо ви платите податок за вищою ставкою, вам потрібно буде повернути різницю між цими двома показниками, коли ви закінчите свою податкову декларацію. Це має тільки потрібно вводити один раз в якості доходу HM внутрішнього судноплавства повинні автоматично продовжувати надавати допомогу для терміну дії поліса.

Кілька моментів, які, ймовірно, не буде турбувати занадто багато людей:

1.Якщо ваші пенсійні внески додано в ваш премій зі страхування життя склав більше £ 215000 на рік, то ви не будете мати право є політика Пенсії Життя.

2.Якщо виплат від політики, додається до вартості вашого пенсійного фонду, складає більше £ 1,500,000, то вам буде обкладатися податком в 55% від перевищення.

Звичайні поліси страхування життя, не включаються в ці розрахунки.

Ступінь економії виглядати значним, зі стандартними платників податків заощаджень близько 15% і вище швидкість платників зниження вартості їхніх премій на 30%.

Через складність цих нових правил і той факт, що ці політики не будуть придатні для всіх, що це необхідно для них, щоб бути залучені через брокера, який проконсультує вас. В даний час це не можливо, щоб отримати живі цитати в Інтернеті, але заклик до брокера призведе до актуальної і конкурентоспроможної котирування надаються.

Так що, спасибі Гордона Брауна, для цього несподіваний бонус. Пам’ятайте, однак, прийняти рекомендації експертів, перш ніж зробити рішучий крок.