страхування життя та пенсійного

Багато хто запитує, чи дійсно страхування життя відіграє важливу роль у процесі планування виходу на пенсію, і це дійсно може бути дуже корисно для тих, хто планує вийти на пенсію придбати план страхування життя. Страхування життя не повинен бути надзвичайно складний процес, оскільки це означало, щоб зробити життя легше, коли окремі пройшло.

Хоча багато компаній намагалися переглянути страхування життя, щоб зробити його стати чимось підбадьорити і зовсім інша, Рене Lacape, менеджер з маркетингу eQuote страхування життя, вважає, що це важливо “дотримуватися основ”, коли мова заходить про покупку або продаж життя страхової план. Певні категорії страхування життя дуже популярні серед пенсіонерів і скоро буде відставку співтовариства, такі як грошова вартість страхування життя, які можна використовувати всередині або поза пенсійного плану.

Це може бути корисно в будь-якому випадку, і навіть забезпечити додаткові податкові відрахування на покупку премії щороку. Захист Ринковий ризик також пропонується з життям касового плану страхової вартості, і доступний за планом з першого дня до упору, поки вартість даної програми не поширюється. Розподіл варіантів в плані страхування життя включають учасник купує політику з пенсійного плану, право власності на план переходу від однієї людини до іншої, або максимальне кредиту проводиться від політики використання премії, які були виплачені на рахунок .

Якщо смерті учасника відбувається, політика може бути негайно виплачені призначений бенефіціар, без необхідності або заповіту судом або будь-яким іншим вирішальним фактором. Це вигідно для бенефіціарів, так як він пропонує премію відразу аж до пенсії план не удар дюйма Вона також ідеально підходить для бенефіціара, так як протікає в надлишку грошової вартості від плану страхування життя також обкладаються податком.

“Страхування життя в змозі задовольнити більш консервативної частини портфеля”, говорить Рене Lacape, член Сан-Дієго іспаномовних торгової палати і гостьовий радіоведучий на радіо Nueva Vida. “Люди традиційно шукає спокою, захисту і гарантій, коли вони розглянути питання про придбання страхування життя, яка охоплюватиме їх та їхніх близьких.” Ніхто не хоче бути заблоковані в що-небудь в ці дні, хоча, так що живуть користь гнучкості є дійсно важливим.

“Галузі страхування життя дійсно необхідно зосередитися на наданні допомоги Y і X поколінь, показуючи їм, як почати роботу з фінансової безпеки. Їм потрібна допомога по початку роботи, коли мова заходить про самих основних речах, як інвалідність доходу, щомісячні заощадження та страхування життя, додає Рене Lacape. “Молоде покоління не шукає складності, але те, що вони шукають це чесність, порядність і великодушність”.

Зберігання просте повинна включати не звужуючи фактів анкети десять питань-менш таким чином, вони є не більш складними, ніж вони абсолютно повинні бути. Промисловість фахівці не повинні концентруватися на загальній картині, але слід зосередитися на обличчях, а не. Це час, щоб повернутися до основ, коли мова заходить про цю галузі.