страхування життя та медичне обстеження

Приватне страхування життя зазвичай потрібно медичне обстеження. Це відноситься як до тимчасової і постійної політики. Група страхування життя, пропонованих через роботодавця людини зазвичай не вимагає іспит. Приватні клієнти в обов’язковому порядку проходять медичне обстеження, так що страхова компанія може визначити правильний рівень премії за політику.

Наприклад, якщо медичне обстеження показує, що клієнт, мабуть, помре в ранньому віці, компанія буде хочуть стягувати більш високі страхові внески принаймні спочатку, щоб переконатися, що вони охоплюють всі фінансові ризики, пов’язані з цією умовою.

Медичної інформації, необхідної для політика, щоб піти в афект набуває в двох частинах – Частина I (іноді називається частина) і частина II (іноді називається частина B). Частина I є інформація про те, що замовником в страхову компанію, щоб відповісти на медичні питання в анкеті. Частина II розділ, який буде завершено до медичного працівника, як частина медичного обстеження.

Ліцензованих фахівців охорони здоров’я, зазвичай парамедики, проводять іспити самостійно. Часто, страхова компанія наймає за межами фірми парамедики приїхати у власному будинку замовника. Клієнти можуть мати можливість бути присутнім на прийом в клініку. Незалежно від того, який варіант буде обраний, сам іспит є обов’язковим. Він повинен бути завершений або страхова компанія не буде обробити заяву далі.

Клієнт не стягуватиметься плата за експертизу. Як правило, медичному працівникові виплачується безпосередньо у страховій компанії, якій потрібне медичне обстеження.

Страхові компанії можуть також запросити заяву лікуючого лікаря (APS) від лікаря клієнта. Тим не менш, лікар клієнта не може завершити медичне обстеження сама через відсутність об’єктивності.

Клієнти можуть розраховувати на запитання, пов’язані з наступними темами під час медичного обстеження:
• Історія хвороби
Медичні • Сімейна історія
• Первинний контакт лікаря інформації
• Спосіб життя – тобто, фізичні вправи, куріння і питної рівнів
• Сума страхування життя потрібно

Клієнт матиме свою вагу і висоту виміряти. Їх кров’яний тиск і пульс також будуть прийняті. Зразки крові будуть зібрані для перевірки певних захворювань, таких як високі рівні холестерину і ВІЛ. Зразок сечі також буде зобов’язаний перевірити білка, глюкози і креатиніну в крові. Деякі компанії можуть навіть вимагати електрокардіограми (ЕКГ) або інші додаткові випробування.

Потенційні клієнти повинні виділити 30 хвилин для медичного іспиту. Додатковий час вимагається, якщо ЕКГ або будь-які інші тести не згадані вище, є обов’язковими.

Після медичного обстеження є повним, страхова компанія перевірить результати. Вони будуть приймати рішення, якщо клієнт може бути застрахований і що на це має бути премія. Це може насправді взяти компанію через кілька місяців, щоб обробити інформацію.

Коли результати доступні, клієнт може зажадати, щоб результати направляються до себе і до свого звичайного лікаря. Людина може хотіти зробити це або виправити помилку, допущену в страховій компанії або мати справу з основною медичною проблемою, що вони раніше не були відомі.