страхування життя – сховайтеся

У великому полі, яке є страхування, страхування життя виділяється як одна з небагатьох, яка, як правило, вивозять на чужу користь. Страхового покриття будинку, іпотека, цінні речі, подорожі і т.д. призначений для покриття держателя від втрати в результаті нещасних випадків, несправності, затримки, крадіжки і величезна кількість інших обставин. Страхування життя, з іншого боку, як правило, спрямовані на благо тих, хто залишився позаду, коли утримувач вмирає, аби надавати кошти яких буде зменшуватися в певній мірі проблеми, викликані несподіваного відходу цієї людини.
Існують, звичайно, винятки до вищезгаданого, як у випадку фонд політики, яка використовується як форма збереження тим, що вона виплачує в кінці зазначеного періоду. Навіть це має положення виплатити на ранній смерті утримувача, так що вона не забезпечує виключно на користь цієї особи. Якщо це тип покриття якого Ви розглядаєте, запитайте у свого брокера для докладної інформації про різні форми, як і в Unit Linked або з прибутком.
Якщо, проте, це ваш намір захистити бенефіціарів від фінансових проблем, що виникають у разі вашої смерті, у вас є хороший вибір варіантів. Це, а також мати на увазі, що, зокрема, в складніших маєтків, це може зайняти досить багато часу за готівку повинні бути доступні після смерті для покриття витрат, яке спочатку було погоджено з померлим. Це може включати в себе засоби, необхідні для задоволення витрат на похорон, які не є борги, які можна відкласти на якийсь час. На останній оплати в розстрочку ні характерний для звернення до поховання витрат, ні ще соціально прийнятним “взяти кругла шляпа” внеску! Якщо ви дійсно виймають кришку для цих обов’язків, переконайтеся, що ваша сім’я знають про це, це може врятувати їх від панічної ситуації, коли прийде час.
Так що те, що доступно в різноманітті страхування життя? Відповідь у тому, що існує дивовижне розмаїття політик, кожна з яких призначена для задоволення різних потреб. Це буде досить тут, щоб охоплювати більш широкий обриси деяких з цих сортів і залишити передбачуваному власникові політики, щоб обговорити тонкощі їх потреби зі своїм брокером.
Можливо, одним з найбільш поширених полісів є “все життя”, що означає тільки те, що він говорить. Ви будете покриті для всього вашого життя, відповідно до застереженням, загальні для будь-якої страхової, що ви повинні йти в ногу платежів, за замовчуванням на оплату може призвести до політики було скасовано. Цей вид страхування забезпечує покриття на певну суму і буде виплачена вашим спадкоємцям у разі вашої смерті. Якщо після розумної кількості премії були виплачені, ви повинні вирішити, що ви більше не вимагають покриття, то не повинно бути грошової вартості, коли політика здалися.
Термін страхування є політика, яка вивозиться охоплює період часу, ви вкажете, і, як правило, призначені для забезпечення засобів для ваших спадкоємців, коли ти помреш. Якщо ви не помирають протягом терміну, зазначеного немає виплат і вартості в грошовому еквіваленті – політика просто завершується.
Різноманітність це політичному рівні термін, який зазвичай використовується для захисту інтересу тільки іпотечних, що він буде встановлений на рівні капіталу суму, яка буде при завершенні будівництва на процентних платежах. Оскільки довжина і значення політика може бути встановлена ​​з самого початку вона має ту перевагу, незмінний витрат, що робить контроль за витратами легше.
У зворотному напрямку, все більша Термін політика прив’язана до інфляції збільшується. Це дозволяє уникнути втрати вартості, але негативно впливає на страхові внески.
Найнижча вартість поліса термін зниження Строк (або іпотечні захист) політики. Це забезпечує прикриття для неухильно знижується загальний борг погашення іпотечного кредиту і, отже, фактором ризику також направляється для остаточного нулю.
Можливо, одна з кращих політик за забезпечення потреб вашої родини після вашої смерті є доходу родини допомога кришку. Фіксований термін гарантує, що потенційна загальна сума виплат неухильно знижується, що дозволяє знизити загальну вартість.
Одна з менш альтруїстичними страхування життя фондом політику, яка має гарантовані виплати наприкінці певного терміну (зазвичай не менше 10 років), або в разі вашої смерті. Є цілий ряд варіацій на цю тему, які можуть збільшити суму виплати або змінити премій, як проходить час, ви, можливо, побажають вивчити ці. Великою перевагою є те, що з цим типом політики ви можете зібрати на користь суму самостійно.
Вище перераховані тільки в загальних рисах деякі з доступних політик. Щоб ви могли вивчити ці або інші докладно вам потрібно поговорити з брокером. Початковий контакт через Інтернет є швидкий і простий спосіб зробити це, і цілком може бути краща ‘миші’, яку ви коли-небудь робили.