страхування життя стають все більш привабливими

У середньому вартість страхування життя впала до найнижчого за 15 років, реєстрація 30 відсотків низьким.

На думку незалежного брокера LifeSearch настав час брати цей тип захисту, з тим щоб скористатися премією уцінених товарів. Крім того, низькі страхові внески можуть бути урізані ще більше, якщо ви готові змінити постачальника.

низький
Крім тих, хто хоче дешевше премій за свої поліси страхування життя повинні отримати прямо в спортзал, потренуватися, отримати здорові і спостерігати за копійки, а також фунти зникають у повітрі.

Новий продукт під назвою PruProtect життєздатності програми була введена з єдиною вигоди нагородження тих, хто намагається залишатися у формі. У рамках цієї програми, якщо страхувальник в змозі підтримувати і довести, що вони тримають в доброму здоров’ї, політики премії може бути заблокований у своєму новому тонка лінія ціни. Випадок нагородження тих, хто намагається з усіх сил, щоб уникнути Grim Reaper будь-яку ціну. Все це рекомендується в спробі отримати ці без полісів страхування життя на ринку.

Директор захист розвитку на Пру, Кевін Карр, сказав: “Так само, як стає все більш конкурентоспроможною, ми підвищуємо нашу пропозицію для споживачів, дозволяючи їм знизити майбутні премії, і тримати їх на низькому рівні”.

LifeSearch Метт Морріс каже: “Стара навантаження для ожиріння означало премій підскочили на 20 відсотків. Це більше схоже на 50 відсотків в даний час і в деяких випадках може бути і більше. Люди завантажуються раніше і завантажуються вище. Жоден страховик не буде дешевим для всіх ».

куріння
Подальше скорочення премій британці могли також скоротити куріння. Цифри показали, що 35-річний палить чоловік буде стягуватися £ 16,93 в місяць за $ 100000 на суму страхування життя більше 25 років у той час як некурящий може отримати той самий страховий всього за £ 9,79 на місяць з тим же страховиком, економія £ 2142 протягом терміну.

Емма Уокер, голова захист на Moneysupermarket. ком, каже: “Як тільки курців відмовилися протягом 12 місяців, вони повинні повернутися до своїх страховиком і попросити некурящого ціни, з урахуванням тестів, щоб довести, що вони вийшли з різниці у вартості премій зі страхування життя для курця. і некурящого величезний і є значна економія бути зроблено просто, отримуючи найкраще вартість операції у відповідності з вашими обставинами. ”

Для того, щоб бути класифіковане як некурящий і претендувати на більш низькі премії, страховики наполягають на курців, упакувавши його протягом цілого року.

Гері Lumby, глава роздрібного в Йоркширі банку, каже: “Це все дуже легко для довгострокових курців забути, наскільки дорогий їх звички насправді, але ті, куріння тільки 10 сигарет на день може легко заощадити майже 1000 фунтів стерлінгів в ході на рік. Поставивши гроші вони зазвичай витрачали на сигарети в Іса або високий відсоток ощадний рахунок, курці скоро побачимо.

Відсутність кришки
Це обнадіює для промисловості після одкровенням, що багато британців не користуються відповідними захист повинен гірше трапитися.

У дослідженні, проведеному Barclays фінансового планування, було виявлено, що близько 45 відсотків британців середнього віку, не мають такий вид страхування, загалом цей показник становить 52 відсотків.

Елісон Tattersall, глава клієнта і пропозиція для планування Barclays Фінансові, сказав: “Люди повинні враховувати фінансові наслідки того, що станеться, якщо вони були не в змозі працювати, або ситуація, їх утриманців, якщо вони помруть, то було б набагато гірше, ніж будь-які проблеми вони в даний час є більш ніж намагаються задовольнити їх витрат. “