страхування життя – скільки вам потрібно

Страхування означає, що людина або сім’я може використовувати для того, щоб допомогти їм підготуватися проти надзвичайних ситуацій життя. Страхування життя є форма цього препарату, який допомагає в гіршій ситуації – смерть коханої людини. Це може бути для тих, хто в сім’ї, або для основного годувальника. Оскільки дуже багато речей можуть трапитися з людьми, в основному несподіваним, ми хочемо бути готові у разі, якщо це відбудеться, – але сподіваюся також, що він ніколи не робить. У цій статті ми покажемо вам, як визначити, скільки страхування життя ви повинні мати для того, щоб бути готовим в якомога краще.

При визначенні, скільки охоплення ви повинні мати, ось деякі речі, які ви безумовно хочете, щоб прийняти до уваги.

ваш річний витрат

У разі, якщо головний переможець доходи повинні минуться, мета поліса страхування життя полягає в збереженні сім’ї на нинішньому рівні життя на деякий час. Це означає, що необхідно точно розрахувати, скільки коштує для сім’ї, щоб жити на нинішньому рівні протягом одного року. Для того, щоб допомогти вам розрахувати відповідно до зростання цін на інфляцію, слід додати збільшення відсотка за кожен рік – можливо, до 8%.

виховання дітей

До цієї цифри необхідно додати тільки, скільки це буде коштувати поставити кожній дитині весь шлях через коледж. Звичайно, це може бути трохи важко зробити, оскільки витрати коледжу швидко коштів. Необхідно додати, однак, збільшення відсотка за кожен рік до закінчення інституту. Пропонована сума буде 1 або 2% збільшення поточного навчання на рік перед коледжем і в час.

поточної заборгованості

Всі поточні борги повинні бути також додані до загальної кількості життя страхового покриття. Додаючи цю суму, це дозволить сім’ї продовжити нинішній рівень життя – боргів. Якщо є ще баланс іпотечні заборгованості, борг по кредитній карті, ваші власні векселі освіти, і будь-які інші рахунки всі повинні бути додані в розрахунок.

витрати на поховання

Витрати на похорон в ці дні стали набагато дорожче, ніж вони мали звичай бути, разом з усім іншим. Похорон в даний час в середньому близько $ 6500. Про всяк випадок, хоча, необхідно додати ще $ 4 – $ 5000 так що ніяких боргів не залишилося після похорону.

спадкування

У вашу відсутність, було б гарною ідеєю, щоб залишити своїх дітей трохи більше, щоб вони почали і закріпити в житті, якщо ви в змозі. Порахуйте, скільки ви хочете, щоб кожен з них, щоб
є, а потім додати цю суму до загальної суми.

Нарешті, у своїх розрахунках, ви можете додати кілька інших речей – залежно від вашої ситуації. Якщо у вас є батьки, які можуть знадобитися догляд в будинках престарілих незабаром, чи розлучення ситуацію, що ви повинні включати в себе, або ви навіть можете додати пожертви чи релігійної організації або на благодійність. Все залежить в значній мірі від того, що ви можете собі дозволити. Ви не хочете купити поспішно, не маючи досить гарне уявлення про страхування життя, і переконайтеся, що ви робите порівняння вартості, теж.