страхування життя скажіть мені про це і як він працює

Страхування життя пропонує вам можливість забезпечити фінансову безпеку вашої родини і близьких, що б не трапилося. Страхування життя може бути використаний для:

* Погасити будь остаточні витрати або особисті борги, як кредитні картки, автокредити та іпотека
* Компенсувати втрату вашого доходу для тих, хто покладається на вас за фінансову підтримку
* Вклад у майбутнє освіту своїх дітей
* Захистіть вашу нерухомість, допомагаючи платити податки через на майно після смерті
* Залишити в спадщину улюблену благодійність

Хто повинен купити страхування життя?
Купівлю страхування життя часто пов’язана з найважливішими подіями життя, як одружитися, покупці будинку, або наявністю дітей. Проте, якщо вони не відносяться до Вас задати собі наступні питання. Якщо ви відповіли та на будь-який з них, ви хочете, щоб розглянути страхування життя:

* Хто-небудь покладатися на вас за фінансовою підтримкою? Будь то чоловік, діти, онуки, батьки або залежного дорослого, страхування життя допоможе їм захистити своє фінансове благополуччя незалежно від того, що відбувається.
* У вас є іпотека, або будь-які інші борги? Якщо це так, поліс страхування життя може забезпечити спосіб піклуватися про цих неоплачених рахунків, а також будь-які інші, як похоронні витрати, судові витрати і податки, і медичні витрати.
* У вас є бізнес?
O Для індивідуальних підприємців, ви відповідальні за борги ваш бізнес повинен. Якщо у вас немає достатньо страхування життя, щоб покрити ці борги, ваші особисті активи можуть бути ліквідовані, щоб заплатити їх, можливо залишаючи мало що залишилося для вашої родини.
Ø Якщо ви знаходитесь в партнерстві, поліс страхування життя, де інший партнер є одержувачем коштів вижили власник має готівкові легко доступні викупити вашу частину суспільства з нерухомості.
* Ви хочете, щоб залишити спадщину? Поліси страхування життя може бути використаний, щоб залишити гроші на ваш улюблений благодійності.

Скільки коштуватиме страхування життя?
Там немає такого поняття, як один-розмір-підходить-всім страховим полісом. Страхових фахівців, потрібно дивитися на багато різних речей, перш ніж вони придумали остаточне страховий тариф. Вони вважають вашого віку, статі, будь ви курець, і ваші минулі і поточні медичних записів і сімейної історії. Тоді вони будуть поєднувати це все з кількістю і тип політики, який ви претендуєте.

Які види страхування життя доступні?
Існують два основних види страхування життя, страхування рівня життя також відомий як термінове страхування життя і зниження страхування життя або страхування іпотечних життя.
Рівень страхування життя як би натякає, є рівень кришку, яка залишається постійною протягом всього терміну страхування та суми одноразової рівні виплатити станеться після смерті. Страхової суми визначається з самого початку політики.
Зменшення найчастіше використовується для покриття іпотеки і працює точно так само, як рівень страхування життя, проте сума запевнив зменшується з плином терміну дії поліса, це ідеальне покриття для іпотеки або будь спадної борги, які, може бути, окупилися протягом певного періоду часу.

Страхування життя в даний час більш доступним, ніж коли-небудь з появою інтернету. Кращі онлайн брокерських пропонують миттєве онлайн котирування, що дозволяє уникнути будь-яких жорстких тактик продати промисловості був пов’язаний з минулого. Хорошим прикладом цього є неперевершеним Цитата Великобританії, якщо ви відвідаєте веб-сайт ви знайдете моментальної кошторису він лайн з щедрими знижками та онлайн-анкету.