страхування життя пропонує вам більше, ніж фінансова безпека для вашої родини

Купівля страхування життя є відмінним способом, щоб забезпечити фінансове майбутнє Вашої родини в разі вашої передчасної кончини, але є й інші переваги купівлі страхування життя, що багато людей не о.

Одним з таких перевагою є те, страхування життя може допомогти вам оплатити вартість лікування смертельної хвороби. Якщо ви з діагнозом невиліковної хвороби, багато політиків дозволяють вам використовувати з нагоди втрати годувальника, щоб допомогти зберегти ваші турботи. Часто званий “прискореної допомог у разі смерті” і “Вітальня вигоди”, це посібник буде автоматично включений до деяких політики, але, можливо, повинні бути додані в якості гонщика іншим.

Інший менш відомі переваги страхування життя є те, що термін життя і групи поліси страхування життя часто може бути перетворена в постійний полісів страхування життя, навіть без застрахованої особи проходять медичне обстеження. У той час як постійне страхування життя має вищі премії, вона гарантуватиме, що ви залишаєтеся застраховані, коли ваш термін політика закінчиться, які можуть бути дуже цінними, якщо у вас важке медичний стан або втратити переваги групу, після зміни роботи.

Третій вражаючі вигоди страхування життя є те, що грошова вартість вашої постійної політиці може допомогти вам у тонких рази. Перед тим, як підключитися до вашої заощадження або взяти кредит, знайте, що грошова вартість була накопичена в вашої постійної політиці. Але також знати, що деякі політики відняти готівкових грошей від втрати годувальника, і що постійні політика зазвичай не надходять значні суми грошових коштів протягом перших шести років.

Четверта перевага страхування життя є те, що вона може допомогти оплатити довгострокову медичну допомогу. Багато страховиків в даний час надають політика якій довгострокові вершників догляду можуть бути додані. Ці вершники дозволить вам отримати доступ до вашого нагоди втрати годувальника, щоб заплатити за допомогу життя об’єктів і будинків престарілих. Скориставшись довгострокового догляду вершників ідеально підходить для дорослих, чиї діти виросли і які не мають іпотечні платежі.

Інший корисний аспект грошової вартості постійного страхування є те, що грошова вартість може бути використана для оплати премій політики. Якщо ви без роботи протягом тривалого періоду часу, використовуючи деякі з грошової вартості вашої політикою не зможе оплатити свої премії можуть зберегти політику від скасування. Ви також можете додати “відмова від премії” Вершник в політику, щоб ваша премія буде зменшена, якщо ви залишилися без роботи протягом тривалого періоду часу.

Ще один вершник на основі стимулювання медичного страхування є надання райдерів, які дозволяють перетворити страхового поліса вашого чоловіка у свою власну, коли ваш чоловік помирає. Це особливо цінно для тих, хто не в змозі отримати доступне покриття через хворобу або травму.

Страхування життя набувається під егідою забезпечення фінансової стабільності для нашого улюбленого людини в випадку наш перехід, але є багато способів, в яких наша політика може піти нам на користь у той час як ми живемо. Щоб вибрати кращий поліс страхування життя для Вас, проконсультуйтеся з Вашим місцевим страховим агентом.