страхування життя при виході на пенсію

Часто, коли люди кажуть, що вони не повинні нести їх життя охоплення більше, вони часто говорять щось на кшталт: “Але я вклала в неї всі ці роки. Я не можу просто видалити його. У мене не було нічого з неї ще “.

Але справа в тому що ми не заявити про це і про інші страхування.

Наприклад, у вас був цей автомобіль ви їхали цілих десять років без єдиної аварії, і ви її продати. Ви не скажете: «Але я вклала в неї всі ці роки. Я не можу просто видалити його.” Ймовірно, ви б навіть відчувати себе частково радий, що у вас було десять років без франшиз або розсилок.

Життя покриття відрізняється, тому що ми всі істотно небайдужий до нашого життя.

Це може здатися дивним, але ви не купите життя покриття застрахувати своє життя. Він призначений, щоб застрахувати свої фінансові втрати, що хтось буде проходити у випадку, якщо ваше життя закінчується.

Нижче у вас є п’ять питань, які допоможуть вам визначити, якщо вам все ще потрібно це страхування, яку суму він вам може знадобитися, яке життя охоплення буде правильним для вас.

Ви, які потребують життя охоплення?

Чи буде хто-небудь пройти фінансові втрати, якщо ти помреш? Якщо ні, то значить, вам не потрібно застрахувати своє життя.

Великий примірник цього буде вислугу пара з стабільним джерелом пенсійного доходу від своїх інвестицій. Їх дохід буде продовжуватися в тому ж розмірі, не до місця смерті або дружина.

Ви бажаєте, страхування життя?

Навіть у випадку, якщо там не буде необхідних фінансових втрат пройшли після вашої смерті, ви можете просто воліють ідея платити якийсь дохід зараз, щоб ваші родини або коханої милостиню користь після смерті. Крім того, охоплення життя може бути чудовим режимі повернутися трохи кожен місяць, і залишити істотну кількість грошей на благодійність.

Яка кількість життя покриття підходить саме вам?

Подумайте про свій стан, і тих, хто буде проходити фінансові втрати у випадку, якщо ви, щоб скоротати сьогодні. Які фінансові суми дозволили їм йти далі без переживає період такий недолік? Це розмір життя поліса вам потрібно.

Як довго вам потрібно своє життя охоплення?

Чи буде це бюджетний недолік завжди буде там? Чи не насправді. Якщо ви знаходитесь в своїй кращій вигідним років, а вас немає поруч, це може бути важко для вашої вітальні подружжя зберегти достатньо для зручного пенсії.

Але як тільки за вислугу років, сім’я прибуток повинна бути стійкою, у разі, якщо прибуток походження не залежить від життя того або іншого. Якщо це ваш стан, ви тільки потребують страхування для покриття розриву між сьогоденням і пенсії.

Яке життя покриття підходить саме вам?

Чи буде фінансовий недолік після вашої смерті Augment або спад, з плином часу?

Коли фінансовий недолік обмежується порушенням років між сьогоденням і пенсію, ніж розмір збитку зниженням щороку як ваші пенсійні накопичення отримати більше. Для такої ситуації тимчасова політика, або термін страхування, це здорово.

Але якщо ви володієте процвітаючого малого бізнесу, ваше майно може підлягати податки на спадщину. У вартість вашої нерухомості збільшується, потенціал аменабельностью податків отримує більше. У цьому фінансовому збільшує недолік з плином часу. Якщо це ваша ситуація, ви повинні розглянути постійне страхування життя, як універсальну політику.