страхування життя – почати новий термін.

Вважаєте своїм домом – Як це буде виглядати без вашої присутності? Швидше порожній? Втрата одна людина може зробити таку різницю. Розглянемо тепер сімейство фінансами і як вони будуть виглядати без тебе. Швидше порожній? Втрата одного джерела доходів може мати таке значення.

Тепер розглянемо стан вашої сім’ї відразу ж після вашої смерті. Вони будуть знати, що робити? Життя продовжується і рахунки повинні бути оплачені, але вони будуть знати, як отримати необхідні кошти? Навіть якщо ваш чоловік завжди мали справу з побутовими фінансових питаннях, це буде важко мати справу з добре обізнаними без підтримки і допомоги. Але припустимо, що ви були мудрими і отримали адекватну страховку для покриття всього таких обставин. Горя не було б менше, але принаймні, швидкий дзвінок в страхову компанію буде зрушити. Тоді, до того часу, що траур закінчився, і реальність почала вимагати уваги, експерт виглядав би при справах вашої родини і буде мати принаймні початкові готові відповіді.

У реальному світі існує безліч типів проблем, від незначних до катастрофи і, отже, безліч варіацій на стандартні страхові поліси, щоб охопити більшість випадковостей. Вам тільки потрібно турбуватися деякі з цих сортів для прямого страхування життя, і «термін« політик зустрінеться більшості менш складних ситуаціях.

“Термін страхування” Назва вказує, що страхова налаштована на певний строк або строк, наприкінці якого всі кришки припиняється, і там зазвичай не викупну вартість. Оплата, як правило, надається у разі смерті страхувальника у вигляді одноразової виплати. Тим не менш, існує цілий ряд різних типів терміну страхування, з якого зробіть ваш вибір. Вони були “розроблені” для задоволення різних потреб, але це не викликає занепокоєння “, як мета кожного типу досить ясна для прийняття рішення повинна бути досягнута без праці.

Політичному рівні термін платить суму, яка вказана на самому початку, і це значення не змінюється. Вони часто використовуються для покриття суми капіталу інтерес тільки для іпотеки, яка залишається постійною, в той час як тільки відсотки погашається.

Збільшення терміну політика враховує інфляцію протягом його терміну, але це неминуче, що більш високі страхові внески повинні будуть, для покриття додаткових витрат.

Зменшенні терміну (також відомий як іпотека захисту) політика використовується для покриття погашення іпотечного кредиту, і один раз на рік ця величина зменшується з очікуваним залишок коштів по іпотеці. Це має ефект зниження премії, оскільки вона триває довше, ніж нижче виплат, до нуля в кінці.

Далеко від подібних іпотечних захисту, де будь-які виплати у вигляді одноразової суми, яка вирішує будь-яку проблему про збереження даху над головами вашої родини, повсякденних витрат на проживання може також представити чимось на зразок проблеми. Приплив менші суми на регулярній основі будуть необхідні, щоб тримати їжу на стіл і т.д., і цей тип покриття може бути отримана з користю політики доходу сім’ї. Це як і раніше довгострокова політика, що вона має кінцеву дату, після якої вона перестає діяти, але будь-яка виплата в абсолютно іншій формі. Ви смерть викличе щорічний податок безкоштовні платежі до кінця терміну, і тому, що період для таких платежів постійно зменшується до кінцевої мети страхових внесків необхідності може бути зведена до мінімуму.

Далеко від терміну страхування, але надзвичайно корисним є відоме усього життя покриття. Це, мабуть, одна з найпростіших форм кришкою, яка працює на межі смерті застрахованого, він потім виплачує гарантовану суму, яка буде доповнений бонус або бонуси, якщо “з прибутком” версія була куплена. Вартість будь-яких бонусів залежить від продуктивності інвестицій протягом періоду, що це було струм.

Якщо ви і ваш чоловік заробляє і покласти значний внесок у “домоводства” горщик, вам слід розглянути можливість отримання покриття для вас обох. Це може бути у формі спільної політики, яку виплачуватиме тільки на першій смерті, таким чином, проведення вартість вниз. Обкладинка як особистості буде дорожче, тому що там буде два виплат, викликаних кожної смерті.

Так що будьте спокійні, що тільки хороше страхове покриття може забезпечити, а також відвідати інтернет для хорошого брокера, який допоможе вам у вашому новому терміну страхування.