страхування життя – посібник для початківців

Коли мова йде про страхування життя у нас є два основних типи політики на вибір – термін страхування життя або цілі страхування життя. Багато людей знаходять це важко прийти до рішення про те, який тип політики виймають, але рішення, яке ви повинні зробити насправді не так вже й складні і обидва будуть пропонувати хороші рівні покриття для більшості людей. Давайте уважніше подивимося на ваші варіанти.

Найпопулярнішим видом страхування життя є, без сумніву, терміну страхування життя. Така політика буде встановлений, щоб продовжитися протягом зазначеного “термін” – тобто вона буде тривати протягом певного періоду часу. Таким чином, ви можете взяти з терміну поліса страхування життя протягом 25 років, в якості прикладу. Протягом цього 25-річний період ви будете робити платежі політики і ви будете мати захист політики, якщо ти помреш. Отже, ваші найближчі родичі можуть подати позов проти політики в разі вашої смерті. Але, врешті 25 років ваша політика буде завершена, і ви не отримаєте додатковий захист від нього.

Багато людей вважають за краще, щоб вивезти термін страхування життя, тому що вони знають, що вони більше не будуть мати велику потребу у страхуванні в кінці певного терміну. Для багатьох людей така політика закінчиться в в час, коли вони виходять на пенсію, так що їх іпотечні, ймовірно, буде погашена, їх сім’ї будуть вирощувати і вони не потребуватимуть метою вжиття заходів для своєї родини, щоб мати таку велику суму одноразово або доходи Якщо вони вмирають. Так, термін політика може задовольнити їм дійсно дуже добре, даючи їм покривати в роки, коли вони справді її потребує і закінчуючи, коли вони цього не роблять.

Вся життя політики, з іншого боку, підійде тим з нас, хто хоче захисту для іншої частини наших днів. Цей вид страхування життя призначена для тривати, поки не помрете – так що ви будете охоплені в короткостроковій, середньостроковій і довгостроковій перспективі. Багато людей, які вибирають для цього виду страхування життя зробити, тому що він може бути створений, щоб допомогти таким питань, як планування спадкування, хоча багато людей просто вважають за краще, щоб отримати покриття, яке гарантовано здійснити оплату в певний момент так, щоб вони відчувають, що вони отримують деякі віддачу від своїх платежів політики. Існує гарантією оплати з цілого життя політика, якої немає з терміном політики. Як тільки ваша довгострокова політика закінчена, що насправді це – ви тільки гарантовані компенсації якщо ви дійсно вмирають Коли політика є чинною.

Багато людей роблять свій вибір тут заснований на їхній бюджет. Той факт, що термін страхування життя ніколи не можете здійснити оплату (тобто те, що ви, мабуть, вижити вашої політики) означає, що страховики можуть запропонувати більш низькі витрати. Вся життя політики – з її гарантовану оплату у визначений момент – це, отже, дорожче. Цей вибір тут буде особистим і цілком може залежати від ваших фінансових обставин. Життєво важливі речі, щоб пам’ятати, що деякі форми життя страхового покриття має життєво важливе значення для більшості з нас – особливо, якщо у нас є сім’я, щоб розглянути, і ми можемо, отже, отримати більший захист від будь-якого виду політики в кінці дня.