страхування життя постраждати, якщо у вас надмірна вага

Згідно з останніми дослідженнями, понад 23 мільйонів британців мають надлишкову вагу. Це не просто ризик для вашого здоров’я, але і для вашого гаманця, а, так як вона впливає на ваші витрати зі страхування життя, а також.

Це не тільки завдати шкоди вашим внутрішнім органам і таким чином ваше здоров’я в цілому, в найближчі роки можна вирішив взяти страхування життя, це все-таки відповідальний і люблячий, що потрібно зробити для ваших близьких. Коли цей час приходить, зайві кілька кілограмів у вас є похитування навколо може коштувати вам більше, ніж кілька дзвін копійки. Причина цього в тому, що зайва вага, хоча вона може виявитися більш естетично приємні для очей, ставить тіло з оптимальному робочому стані. З вашим тілом розсинхронізації ви збільшуєте ймовірність розвитку респіраторних захворювань, хвороб серця і діабету, щоб назвати тільки кілька хвороб, пов’язаних з проведенням на кілька занадто багато фунтів.

Якщо ці кілька зайвих кілограмів початку повороту в камені то картина стає більш важкою. Офіційна статистика показує, що тривожна 19% британців можуть бути класифіковані як клінічним ожирінням, для того, щоб бути помічені як такі у Вас повинен бути BMI (Body Mass Index): 30 В або вище. На жаль, статистика показує, що в цілому по Європі, ми, як нація є гойдалки жиру масштабу в негативній моді. 39% із нас, які мають надлишкову вагу зробили це так, що у нас найвища частка вагомою матерії, ніж будь-який іншої країни-члена ЄС.

З одного боку можна стверджувати, що зайві кілограми роблять нас більш нації, щоб боротися з зрештою, ми фізично більше, ніж будь-який з інших країн-членів ЄС! На серйозної ноті Однак реальність надмірної ваги не приносить ніякої посмішки, як згадувалося вище, є більш надійною може мати негативний вплив на ваш загальний стан здоров’я. Саме з цієї причини, що деякі провайдери страхування життя вимагають фізичної оцінки, з тим щоб до надання Вам політиці вони можуть повною мірою оцінити відправною точці і таким чином розрахувати потенційний шлях, перевіряючи, щоб бачити, як ваше поточний стан може вплинути на ваше майбутнє. Надмірна вага, однак, не зупинить вас від страхування життя приховати це майже напевно збільшують вартість вашої премії, він також може виключити вас з певних рівнів кришки в порівнянні з активним способом життя, який обслуговує тих, які серйозно ставляться до лікування свого тіла як храм.

Деякі з факторів ризику, пов’язаних з надмірною вагою були коротко згадані і є причиною, чому оцінки ризиків проводяться, а не тільки щоб перевірити, якщо у вас надмірна вага, але, щоб визначити ваш загальний рівень ризику. Інші фактори, які можуть вплинути на вашу політику чи включають ви курець, п’яниця або регулярно беруть участь у заходах високого ризику, таких як гоночні швидкості або екстремальних видів спорту. При виконанні робіт з оцінки ризику, страховики шукають за кількість маркерів, які могли б шунт вас в субстандартних сектора. ІМТ понад 25 класу, який ви, як надмірна вага, і майже напевно коштувати вам коли мова заходить про ціну політики, пропонованих для Вас. Надмірна вага може не викликати у Вас негайного хронічні хвороби, як серцевий напад, проте було показано, вносять великий внесок у хвороби, які вимагають тривалого лікування, як діабет.

Оцінка ІМТ більше 30 класифікує вас як клінічним ожирінням і може означати, що ви відмовилися страхування життя в цілому. Це тому, що в той час як надмірна вага може сприяти до певних захворювань, ожиріння практично гарантує їх появи. Маючи таку високу BMI ставить страхові від, як вони вважають з ризиком для смерті, будь то раптове або протягом тривалого періоду часу, тому що занадто висока, щоб бути в змозі покрити.