страхування життя – план на все життя

Найкращий час, щоб організувати страхування життя, коли вона найдалі від ваших думок. Візьмемо типовий молодий чоловік. Він на початку своєї кар’єри, можливо ще жив удома, але думати про озираючись на квартиру. У нього є машина і страхування, який він влаштував для нього був, ймовірно, першим його кроком до страхового сходах.

Якщо він вирішив взяти деякі страхування життя, в той час як він все ще молодий, здоровим він отримає найкращі ціни. Напевно, найцінніший страхування на даному етапі є критичних захворювань (CI) кришкою.

У той час як страхування життя призначена для оплати, щоб ваш бенефіціарів, якщо ти помреш, CI кришка дасть вам цінну підтримку, якщо ви станете критичному стані. Для нашої молодої людини, починаючи з його кар’єри, хвороби цього типу може бути фінансової катастрофи. Фактом є те, що один з трьох людей розвивається рак на деякий час в їхньому житті, але гарною новиною є те, що лікування і вилікування поліпшуються всі час.

Досягнення в галузі медичної науки на щастя означає, що все більше і більше людей виживе багатьох великих серйозних захворювань. На жаль, це відновлення може зайняти багато місяців або навіть років і вимагають тривалого періоду часу від роботи. Воно не може бути можливим продовжити з тієї ж роботи, що означає зміну кар’єри. У деяких випадках це може бути необхідно змінити ваш будинок і автомобіль.

Без кришки CI, він, ймовірно, виявить, що його компанія буде платити зарплату близько трьох місяців, і після цього йому доведеться покладатися на допомогу з непрацездатності. Для тих, хто на трудовому договорі і самозайнятих ситуація ще гірша. CI страхування буде виплачувати одноразову, щоб покрити свої витрати і залишити вам сконцентруватися на ваше лікування і відновлення.

Там дуже широкий спектр стратегій CI доступні. Все буде розповісти, що, знають як «Основні умови», які є рак, інсульт, інфаркт, аортокоронарного шунтування, ниркова недостатність, майор трансплантації органів і розсіяний склероз. Деякі з них будуть покривати до 30 додаткових умов.

На момент покупки політики, медичні показання до якої ви були б покриті повинні бути повністю перераховані. Перехід через цю уважно і переконайтеся, що Ви зрозуміли всі виключення в кришці.

Необхідно заповнити форму заявки дуже ретельно. Якщо ви не в змозі розкривати попередньої хвороби або стану, то ви можете виявити, що страховики будуть відмовити у виплаті. Наш типовий молода людина повинна бути добре тут, поки він переконується, що він розкриває всі хвороби, якими б незначними вони здавалися в той час. Чим старше ви стаєте, тим більше умов і хвороб є, щоб пам’ятати і більше шансів ви забудете те, що ви думали, був тривіальним.

Потрапивши CI кришку сортуються, це буде відмінний час для нашої молодої людини влаштувати кілька простих страхування життя. Простий страхування життя за помірною ціною і пропонує важливі кришку. Термін страхування буде працювати протягом певної кількості років. Якщо страхувальник повинен померти протягом цього періоду, одноразово виплачуватиметься на його утриманні. Навіть якщо немає утриманців, коли молода людина вперше бере цю кришку назовні, можуть бути кредити та інші борги, і, можливо, деякі досить “легкі” кришка, на обмежений термін буде хорошим кроком. Це можна поповнювати у міру зміни обставин. Звичайно, його страхування ніколи не буде дешевше – коли мова йде про страхування, це той випадок, молодого, тим краще.

Наш розумний молодик навіть не доведеться витрачати свій дорогоцінний час погоні до страхування. Швидке відвідування брокер, що працює в режимі реального часу дасть йому всі поради, йому потрібні і найкращі цитати, з он-лайн знижки теж.