страхування життя – переконайтеся, що він достатньо

Напевно, єдиний раз у своєму житті, коли ви не можете насправді потрібно страхування життя, якщо ви один і не один залежно від вас. Крім того, як тільки у вас є люди, які покладаються на вас для своїх потреб, ви можете бути впевнені, що ви можете забезпечити це, за будь-яких обставин?

Багато людей, пов’язані з страхуванням життя, коли вони приймають свої перші іпотечні. Зазвичай політики виймають в цей час як іпотека є одним з основних боргів і це означає, що кредит може бути погашений у разі їх смерті. У певному сенсі це захист Вашої родини, але тільки в тій мірі, що у них є дах над головою. Строго кажучи, якщо на питання: “У вас є страхування життя на місці?” Відповідь на це питання ствердно і так часто обговорення закінчується в цій точці.

Часто страхування життя забули про – поки не прийде час розширити будинок або переїхати в щось більше, і часто кришку буде поширена на нові суми іпотеки. У цей час ви б порадили подумати про інших, не іпотечні борги і Вашої родини платоспроможність їх, якщо ви більше не були навколо, щоб піклуватися про них.

Багато людей будуть мати свого роду страхування побудована в їх трудовому договорі. Це звичайно є домовленість, де одноразово виплачується на ваш утриманців, якщо ти помреш. Зазвичай це три або чотири рази вашої річної зарплати. У той час як це, очевидно, поліпшення на іпотечне покриття тільки, він не збирається захистити свою родину дуже довго. Це пов’язано з вашої зайнятості, так що якщо в майбутньому ви міняєте місце роботи і ваш новий роботодавець не пропонує смерть в період роботи угоду, ви залишитеся без покриття. Це правда, що ви могли б прийняти свій власний поліс страхування життя – краще пізно, ніж ніколи, але якщо ваше здоров’я не добре, то ви можете знайти його важче в цей час.

Це поширена помилка, що держава дбатиме про вашу сім’ю. Існує деяка допомога доступна, але це дуже обмежений і дійсно не може бути розцінено як частина вашого фінансового планування. Наприклад, якщо ваші діти ще фінансово залежні, коли ви вмираєте, ваша дружина або цивільного партнера може мати право на допомогу Вдова батьки, але немає ніякого способу, він може покрити нічого, крім самих основ, а вона не може забезпечити необхідну кількість захисту вашої сім’ї знадобиться.

Страхування життя є не дорогий, і насправді це дешевше, ніж це було протягом кількох років. Якщо ви в доброму здоров’ї і є досить молодими вас не повинно виникнути ніяких проблем в пошуку всі політики, які не надто дорого.

Багато людей відклали з’ясування їх страхування життя, тому що “він не зі мною, в моєму віці”. Багато людей неправильно про це хоча б тому, нещасних випадків і хвороб трапляються. Ваша сім’я була б спустошена достатньо в разі вашої смерті, так і не фінансові проблеми додаючи до їх біді. Ви дійсно не хотіли б залишити їх у цьому положенні, чи не так? Перевірте свій кришка тепер, для душевного спокою для всіх.