страхування життя – переваги від агентів точки зору

Страхування життя є не те, що багато людей хочуть, це те, що майже кожна родина потребує. Страхування життя захищає родини від фінансового тягаря, яке може бути викликане несподіваної смерті. У той час як ніхто не хоче думати і говорити про смерть, яка нікого близьких повинні планувати своє фінансове майбутнє.

Як агент по страхуванню життя, я зіткнувся з багатьма перспективами, які хотіли уникнути страхування життя. Хоча я знав, що вони ненавиділи, хоча її, або хоча смерті, я все ще намагався знайти спосіб, щоб ввести його в розмову. Деякі люди думали, що говорити про смерть не пощастило. Для деяких, відхід від теми просто було питання комфорту.

Так чому ж я натискаю на тему страхування життя? Якщо в сім’ї не було фінансової захисту, як би це впливає на близьких залишилися позаду? Це питання не має впливу, якщо ви не засвоїли його. Якщо у вас є любов одна і раптом, вони були в невдалу життя дух аварії, що емоційний вплив це вплинути? Що б це зробити, щоб ваше фінансове становище?

Я бачив купу статей і чув від друзів, що агенти зі страхування життя просто намагаються отримати більшу комісію. Вони намагаються продати так сильно, так, що вони могли б отримати вигоду. Я також прочитав статтю, яка говорить, що ці агенти використовують емоції, щоб продати страхування. Він був введений таким чином, що страхування життя намагаються скористатися народів емоції, щоб закрити операцію.

Ніщо не може бути далі від істини. Я не говорю для кожного агента. Тим не менше, вам не здається, що емоції можуть вплинути на фінансові рішення? Звичайно! Коли кохана людина раптом видалені з картини, як же ефект, що ваші здібності до роботи? Скільки днів потрібно, щоб відновити? Як це впливає ваша роль у вашій родині і у вашому робочому місці?

Я також читав статті, які родини не потрібно страхування життя, тому що у них буде достатньо грошей, до того часу, що їх улюблений людина швидше за все помре. Це за умови, що сім’я буде мати достатньо коштів для оплати будь-яких витрат, пов’язаних зі смертю.

З моєї точки зору, я бачу, страхування життя як інструмент оптимізації багатства. Якщо ви думаєте про щомісячних витрат на страхування життя в порівнянні з з нагоди втрати годувальника, у багатьох випадках, з нагоди втрати годувальника буде набагато більше, ніж те, що виплачується в політиці. Так що в багатьох випадках клієнт буде просто платити гроші на долари вони отримуватимуть в майбутньому. Там немає ніякої гарантії, що це завжди буде так. Якщо клієнт починає політику занадто пізно в житті, або, якщо вони живуть занадто довго, страхування життя може бути прибуток від угоди. Однак, якщо це не так, ви не думаєте, що ваша родина буде tremendouly отримати вигоду з наявності великої суми грошей на руку?

Є багато змінних, – більшість з яких знаходяться під контролем як ви відчуваєте і ваше здоров’я. Так що наступного разу, коли ви просите цитату страхування життя, не просто думати про те, найдешевший цитати. Розглянемо потреби вашої конкретної ситуації і визначити, чи є страхування життя у вас зустріне його.