страхування життя – отримати це право

Один з найтрагічніших катастроф, які можуть трапитися з сім’єю є смерть одного з батьків. З емоційної точки зору це є руйнівним, але, якщо ця особа є однієї сім’ї залежить від їх фінансового благополуччя, це може бути фінансова катастрофа теж. Якщо ваша родина буде страждати матеріально, якщо це сталося, ви повинні думати про страхування життя.

Щоб допомогти вам оцінити ваші потреби, думати про цінності всього, що ви маєте. Там, ймовірно, буде ваш будинок і повне утримання. Включати такі речі, як автомобілі, фургони, човни та будинки відпочинку. Не забувайте, всі ваші особисті речі, такі як ювелірні вироби, колекції монет, марок або аналогічний. Пам’ятайте, предмети, які були передані вам. То може бути PEP, в МСА, пенсійні плани тощо. Увімкніть будь-яку страхування життя яких ви, можливо, пов’язані з вашої зайнятості. Всі вони мають цінність і все скласти, щоб вартість ваших поточних активів.

Далі, вам потрібно подумати про ваших поточних зобов’язань. Вони, як правило іпотеки, кредитів і поточних зобов’язань.

Хоча це правда, що ваша сім’я, як правило, успадковують всі активи, необхідно отримати чітке уявлення про їх справжньої цінності для того, щоб з’ясувати, наскільки страхування Ви повинні були б забезпечити їм гідний рівень життя для сім’ї.

Потім можна подивитися на ймовірну прибутковість сім’ї. Чи буде ваш партнер зможе працювати, а може, вони вносять свій внесок вже? Якщо це так, це могло тривати з родиною, щоб стежити? Чи є інші джерела доходу для сім’ї, такі як купити, щоб, пенсійні плани і т.д.?

Ти тоді в змозі розібратися, що їх очікувані вартості життя буде. Якщо ви не досить вийняти страхування, вони не будуть в змозі впоратися. Якщо ви переоцінюють свої потреби і не брати до уваги поточне становище, то ви могли б надмірно розтягнути себе у фінансовому відношенні. Це важливо виробити правильний баланс.

Термін страхування забезпечує захист для вашої сім’ї протягом певного періоду часу. Це простий спосіб, наприклад, щоб забезпечити прикриття для періоду, що ваші діти будуть як і раніше залежати від вас. Вам буде покрита протягом певного періоду з моменту ви не вийняти політики до дати закінчення поліса. Якщо ваша смерть настає в цей час сім’я отримає одноразову виплату. Там немає грошової цінності в політику і як тільки термін передається він просто закінчується.

Цілком ймовірно, в цей час, що ваші обставини зміняться і ваші потреби страхування буде сильно відрізнятися. Це буде час, щоб заново оцінити ваше положення. Якщо ви все ще є люди, які залежать до Вас, не залишайте себе незастрахованих.

Зниження Термін страхування є інший товар, який ви могли б розглянути. Він призначений для тих, чиї страхові потреби, ймовірно, стануть менше з часом. Щомісячні премії буде залишатися постійною, але виграш буде зменшуватися з плином терміну страхування. Цей тип покриття, як правило, дешевше, можлива виплата буде менше, як час іде.

Існують різні види страхування життя. Головне, щоб бути абсолютно впевнені, що у вас є право рівень покриття, заради вашої родини.

Найпростіший і найпростіший спосіб дізнатися, що доступно, щоб отримати он-лайн. Брокер, що працює в режимі реального часу буде в курсі, що на пропозицію і буде в змозі запропонувати Вам цілий ряд цитат за правильну ціну. Дізнатися, що є правильним для Вас і Вашої родини.