страхування життя – основи

Результати недавнього дослідження показують дивовижний факт. Понад 33% батьків Великобританії без страхування життя. Це лякаючий факт.

Сумнівно, що це відсутність страхування є результатом свідомого рішення не страхувати, але більш “один день” сценарієм. В один прекрасний день перетворюється в інше і ніколи немає часу, щоб наздогнати з вимогами роботи, сім’ї і просто отримувати від життя. Для молодої пари створенні додому разом, час, коли ви повинні розглянути страхування життя здається довгим зі шляху. Обидві робітники і на досить хороший дохід, все в порядку. Через кілька років в кінцевому рахунку і декілька дітей потому, ситуація дуже відрізняється. Ви можете працювати як на місці, але ви, ймовірно, більше, більш дорогі будинки, за кермом більше, більш дорогі автомобілі. Як ви як роботу, яку ви можете використовувати допомогти з дітьми. Ви наполегливо працюєте, ви граєте жорстко, користуються іноземні свята і діти просто люблять своїх поні

Зупиніться на мить. Просто уявити неймовірне відбувається. Уявіть, що ваша сім’я отримує самий невідповідний новини і залишитися, щоб впоратися самостійно.

Справитися з цією ситуацією є переважною достатньо, але руйнувань буде посилюється, якщо відсутність достатніх страхових залишили ваших близьких з фінансовими проблемами теж.

Для основного годувальника, страхування має вирішальне значення. У ситуації, описаної вище, досить страхування для обох партнерів було б доцільним. Можна придбати одне життя або спільної політики, яка охоплювала б вас обох. Спільної політики виплачує тільки один раз, у зв’язку зі смертю першого партнера. Окремі політики забезпечило б кожному партнеру та виплаті у випадку смерті обох. Індивідуальні кришки коштуватиме дещо більше спільних засобом і буде кращою ставкою.

Простіше кажучи, щоб забезпечити основні кришку в цей час у вашому житті, термін гарантії, напевно, самий популярний вибір. Цей тип політики залишається в силі протягом певного періоду – може бути, до того часу, ваша сім’я не було б розумно очікувати, щоб отримати незалежність, і, коли ви могли повторно оцінити ваші потреби страхування життя. Смерть страхувальника в цей період призводить до одноразова виплата до утриманцям і забезпечує їх фінансову безпеку.

При роботі, що сума покриття вам потрібно, це хороша ідея, щоб з’ясувати, чи буде будь-яке право на “смерть в службі” вигоди. Платіж може бути стільки, скільки три рази ваш річний дохід, якщо ви перебуваєте під пенсійного віку. Це має бути прийнято до уваги при розробці остаточної суми ви прагнете.

Ми всі знайомі з повсякденною витрати, виплати по кредиту, загальні рахунки, автомобільні витрати, свята і догляду за дитиною. Може бути, це не було б можливим для живих партнер продовжувати працювати повний робочий день, якщо на всіх. Прийняти все це до уваги у своїх розрахунках. Сума, яка буде погасити іпотечний і будь-які кредити і залишити достатньо інвестувати забезпечити дохід за період, в якому діти з великою ймовірністю буде потрібна фінансова підтримка буде мінімальним, щоб прагнути.

Це не зазвичай необхідно пройти медичне обстеження конкретних до початку вивозу політики, якщо немає історії серйозного захворювання або стани. Чи бути повністю правдивим у своїх відповідях. Якщо страховики виявите, що ви намагалися ввести їх в оману будь-яким чином на більш пізніше дати, страхування може бути визнаний недійсним.

Витрати по страхуванню життя впали в останні роки і залежить від різних факторів, таких як вік, страхової суми і здоров’я. Ціни варіюються, і це завжди гарна ідея, щоб отримати кілька цитат. Найпростіший спосіб зробити це, щоб отримати на інтернет-брокера. В обмін на одну сесію заповнення форми від вас, вони придумають всю допомогу, вам потрібно, і як багато цитат, як вам подобається.

Ви ніколи не знаєте, що в майбутньому може принести, але те, що ви можете зробити, це забезпечити безпеку для вашої родини. До тих пір, як вони її потребують.