страхування життя операцію часу

Як може будь-який знає, що за рогом? Це, напевно, те, що ви воліли б не зупинитися на, але аварій і смертельних захворювань, може трапитися, в результаті чого ваша сім’я може залишитися самим піклуватися про себе. Крім потрясіння і біль, понесені ним, є фінансовий аспект. Може вони мають справу з фінансовими зобов’язаннями і будь-який борг без вашого доходу? Це де страхування життя може дати вам і вашій родині спокій, що, якщо трапиться немислиме, принаймні, вони могли впоратися економічно.

Доброю новиною є те, що вартість страхування життя став набагато доступнішим, ніж це було раніше, зокрема, найбільш поширена форма, яка є “термін страхування”. Термін страхування призначена для оплати готівкою суму, якщо ви помрете протягом певного терміну або терміну. Це зазначено на початку страхування і може охоплювати вас за все, що вами період. Політика буде мати термін придатності, а якщо ви дожили до цієї дати, політика закінчується.

Простіше кажучи, на політичному рівні термін, який платить допомогу по смерті. Перевага залишається постійною протягом усього строку. Цей тип політики часто купують для покриття іпотеки або погашення кредиту, нерідко в поєднанні з цікавістю тільки іпотека. Вони стають все більш популярними, але так як вони не знижують протягом багатьох років, цей тип покриття варто задуматися, як іпотека завжди покрита.

Тоді є збільшення і зменшення терміну страхування. Зі збільшенням терміну (або індексованих) політики, що виплачується сума буде зростати відповідно до темпів інфляції, хоча це може бути відображено у вартості премії.

При зменшенні терміну політиці, розмір допомоги які підлягали б сплаті на смерть щорічно скорочується, поки не буде нульової суми залишилося в кінці терміну. Часто це буде використовуватися в поєднанні з погашенням іпотеки, де вартість капіталу знижується по іпотечних перспективі. Вартість зменшенні терміну політики, ймовірно, буде менше, ніж при рівні термін один.

Є два способи, в якому політика виплати допомог – або однією сумою виплачуваних ваших підопічних або ж як благо сімейного доходу. З доходу сім’ї користь вашому утриманці не отримують певну суму на рік до кінця початкового терміну.

Сімейна політика доходів часто приурочені до часу, коли молодшій дитині як очікується, стане незалежною. Премії, як правило, нижче, ніж при одноразової політики у зв’язку з тим, що якщо застрахована особа помирає в кінці терміну, страхова компанія буде мати тільки відносно короткий ряд років, в яких вони повинні були б виплатити річної суми.

Варто перевірити, що ви ще не охоплені вашим роботодавцем для деяких форм життя кришку. Деякі компанії надають смерті у зв’язку з компенсаційними виплатами. Вони можуть виплатити 3:58 раз ваш основний зарплаті.

При виконанні вашої суми на суму покриття, вам потрібно, це звичайні для середньої сім’ї, щоб охопити обидва батьки близько £ 150 000 на кожну дитину, за умови що деякі смерті при виконанні службових вигоди. Якщо ви плануєте на користь доходу сім’ї, то вони припускають, що ви йдете на £ 20 000 плюс на дитину в рік.

Рекомендується, щоб пари мають вивезти індивідуального страхування життя. Існує невелика різниця у вартості, але де спільної політики виплачує тільки один раз, у зв’язку з кончиною першого партнера, з індивідуальною політики кожного партнера покрита.

Переваги страхування життя мають неоціненне значення для вашої родини. Якщо ви більше не будете навколо, щоб піклуватися про них, що вони будуть гарантовані фінансової стабільності.

Дійсно дайте цьому деякі думки. Дізнайтеся, наскільки ці різні види страховки буде коштувати, ви, ймовірно, будете приємно здивовані. Там ніколи не було кращого часу для угод. Є на лінії страхові брокери, які запропонують політику з урахуванням всіх бюджетів і потреб сім’ї. Вони зроблять все пошук для вас і придумати правильну політику для вас.