страхування життя обкладинки – гарна справа

Вартість страхування життя впав за останні кілька років, і є тепер більше вибору, ніж будь-коли, за цінами, які не будуть зривати банк.

Якщо у вас є сім’я, ви могли б забезпечити безпеку для них шляхом отримання адекватного страхового покриття життя. У трагічному випадку вашої смерті у них буде достатньо, щоб впоратися з ними без додавання фінансових турбот.

Існують різні види страхування життя і тут ми розглянемо типи довгострокової політики на пропозицію.

· Політичному рівні термін платить один від оплати готівкою на смерть. Страхова сума залишається незмінною протягом усього періоду кришку.
· Збільшення терміну політики це ще один термін для індексованих страхування. Вартість кінцевих виплат піднімається відповідно до інфляції. Залежно від точки зору політики, премії може також рости відповідно.
· Зменшенні терміну політика побудована на тому, що сума до виплати за смерті знизить протягом терміну страхування, аж до нульової баланс у кінці терміну.

Політика часто використовується для захисту і іпотечного кредитування. Над кожною політики мають свої переваги, в залежності від виду кредиту ви гарантуєте.

Політики рівні термін часто купуються для покриття тільки відсотки іпотеки, де позиковий капітал не зменшується з роками. Сума капіталу, залишаючись такими ж, як і оригінал, покривається грошової виплати на смерть.

Збільшення терміну політики пропонують захист від інфляції, але, відповідно, більш дорогим.

Зменшення політики термін часто використовують для погашення іпотеки, де капітал за рахунок суму зменшується протягом терміну іпотеки. Премії будуть нижче, для цього типу політики, в порівнянні з рівнем терміну страхування.

Вигоди від довгострокової політики можуть бути виплачені в двох напрямках. По-перше, за допомогою одноразової виплати, а другий за допомогою “сімейного доходу вигоди”. Що стосується другого способу, то, ваша сім’я буде забезпечена з узгодженою річний дохід на термін дії поліса. Вартість політика буде залежати від вибору того, як платіж має бути зроблений. Страхова компанія буде виплачувати потенційно менше грошей, загалом, якщо застрахована особа не живе до пізніших років терміну страхування. Через це вартість полісів сімейного доходу буде нижчою.

До цих пір ми говорили про покриття іпотечного кредиту і платежів. Хоча це, безсумнівно, буде вага від умах вашої родини, подальше кришкою, очевидно, слід вважати. При розробці, скільки грошей ваша сім’я буде мати потребу, у разі непередбачених ситуацій, рекомендується для середнього та типова сім’я, кожен батько повинен мати принаймні £ 150,000 вартість страхування на кожну дитину, плюс будь смерті на службі, пільги, які часто пов’язані з вашої зайнятості. Якщо ви вирішили взяти на користь сімейного доходу, то вважається, що ви повинні планувати для доходів від £ 20 000 до £ 25 000 на одну дитину в рік.

Інший вид страхування життя відомий як усе життя. Це платить гарантований обсяг, відомий як страхової суми, у разі смерті страхувальника. Там немає зазначений термін по даному виду страхування.

Можна придбати страхування життя з вашим пенсійним фондом. Якщо ви обираєте цей метод купівлі, вам буде дозволено податкові пільги на страхові внески, так що більш високі темпи платник податків отримає £ 100 коштує страхування життя всього за £ 60. Тим не менш, за рахунок більш високих адміністративних витрат, премії, ймовірно, буде вище, і це відчувається, що це може звести нанівець будь прибутку до основних швидкості платників податків.

Замість того, щоб зробити вибір на користь спільної політики, це краще для пар, щоб вивезти окремі кришки. Спільної політики виплачується один раз, у зв’язку з кончиною першого партнера, в той час як окремі політики будуть платити двічі.

Отримати на Ваш брокер – ви знайдете один легко, якщо при вході в інтернет – і з’ясувати, витрати на охорону своєї сім’ї. Це варто того, для вашого спокою.