страхування життя, не виходьте з дому без IT_

З усіх різних видів страхування, страхування життя є свого роду табу, що оточують його, врешті-решт ви повинні померти, щоб його використовувати. Це не є привабливим стимулом, щоб ви хочете, щоб піти і отримати поліс страхування життя. Для такої життєвої необхідності він має поганий імідж, але страхування життя відіграє величезну роль у вашій фінансової безпеки і спадщина ви залишаєте позаду.

Страхування життя не тільки для літніх людей. Кожен має потребу у страхуванні життя, тому що несподівані речі трапляються, і, по суті, страхування життя є ще більш важливим для молодих батьків з неповнолітніми дітьми в домашніх умовах, ніж для людей старшого віку, і це ті ж люди, які, ймовірно, відклали отримання страхування життя, тому що вони не очікуємо, щоб залишити цю землю найближчим часом. Без твердого поліса страхування життя ви залишаєте своїх дітей ризику, не мають нічого, щоб підтримати їх, або допомогти тим, ви залишите відповідає дати їм допомогу, яку ви хотіли б їх мати.

Молоді люди також, ймовірно, мають більш високі навантаження, ніж борг старших пенсіонерів. Іпотека, кредитні карти, автокредитування, все додати в борг, який виходить далеко за рамки простого оплати похорону. Страхування життя може допомогти своїм дітям, незалежно від віку, або ваш чоловік погасити ці борги, зберегти активи ви залишаєте для них, і забезпечать вам правильне місце відпочинку, а також.

Молоді фахівці часто мають помилкова думка, що страхування життя їх компанія надає для них буде достатньо. Можливо, цього буде достатньо, щоб поховати їх, але це зазвичай не кількість набагато вище, ніж, якщо навіть достатньо для покриття основних витрат. Середня вартість похорону в тому числі астрономічні і швидко позбавити будь-яку економію, і малі політики відбулася. Літні люди думають, що вони досить безпечні, з тим, що уряд буде платити їх сімей, але це далеко не достатньо, щоб оплатити тільки їх витрати на похорон.

Страхування життя навіть краще, ніж особисті заощадження для забезпечення безпеки вашої коханої людини. Страхування життя не обкладається податком, де ваші інші активи стягується податок на спадщину.

що потрібно враховувати при покупці політики

Страхування життя повинні робити більше, ніж просто поховати, вона повинна замінити втрачений дохід вашої родини можуть розраховувати в разі трагедії. Бажано, щоб враховувати всі борги, а також середньої заробітної плати 10 році, коли думає про цінності вам потрібно.

Розглянемо зв’язувати ваш чоловік буде, якщо вони втратять свої доходи на верхній частині вашої присутності. Страхування життя захищає їх від фінансового спустошення втратити свої будинки і їх здатність захистити себе і своїх дітей від фінансової катастрофи в момент, коли вони емоційно сировини і страшно.

Якщо ваші діти у віці до вісімнадцяти думати про витрати на їх утримання, а також надання їм освіти коледжу. Ці всі повинні бути частиною того, що ваше життя страховка покриває за свої заощадження. Це також гарна ідея, щоб розглянути те, що ви хочете залишити своїм дітям у спадок. Якщо у вас немає істотної економії, щоб пройти поліс страхування життя може дати вашим близьким залишив становище, щоб допомогти їм і бути спадщиною для вас.

Ваше життя страховий агент може допомогти вам підготуватися Місце політику, яка буде захистити свою сім’ю і піклуватися про всіх ваших остаточних витрат. Страхування життя не страшно темі. Це рятувальний жилет для вашої родини залишилися позаду. Аварії трапляються і трагедія. Ігнорування цих можливостей приймає шанс на виживання вашої родини.