страхування життя не боюся жнець

Смерть є частиною життя, але багато людей не враховувати той факт, що, коли жнець почне стукати, своїх близьких залишаться позаду. Надання підтримки для вашої родини у вигляді страхування життя може допомогти у найважчі часи, полегшуючи будь-які фінансові турботи вони можуть в іншому випадку.

Найбільш поширені причини, щоб придбати поліс страхування життя:

Виплати по кредиту
Якщо у вас є непогашений залишок на ваш будинок, поліс страхування життя може подбати про це, забезпечуючи вашої сім’ї не буде бездомних, тим самим додавши до гори.

Заміщення доходу
Якщо Ви є основним годувальником, поліс страхування життя може замінити дохід ви б зробили інакше, уникаючи фінансових труднощів для своєї сім’ї.

Догляд за дітьми підтримка
Якщо ваш партнер залишається один на один з малими дітьми, страхування життя може надати гроші для оплати необхідних догляду за дітьми.

освіта
Політика страхування життя можуть допомогти забезпечити плату за освіту вашої дитини в школі чи університеті.

Є так багато різних видів страхування життя, оскільки є причини, щоб він. Це може призвести до плутанини, так що якщо ви не знаєте який підійде вам найкраще, щоб порівняти різні політики і звернутися за додатковою консультацією, перш ніж вирішити. Ось короткий огляд найбільш поширених типів політики:

Assurance Level терміну
Цей тип політики береться на певний термін і виплачує одноразову Якщо страхувальник помирає протягом цього строку. Сума заборгованості залишається гарантовано всім.

зменшенні терміну страхування
Подібно Рівень Term в тому, що політика протягом фіксованого періоду часу, а сума зменшується протягом строку політики. Зазвичай використовуються для захисту погашення відсотків по іпотечних кредитах.

конвертованих забезпечення терміну
Рівень же, як термін, але з можливість конвертування в Все життя чи політику Накопичувальне страхування.

цілому страхування життя
Гарантії одноразово у разі смерті страхувальника, за умови виплати зберігаються. Не вичерпалися, і премії встановлюються протягом перших десяти років.

Накопичувальне страхування життя
Цей тип політики приймає ваші премії та інвестує їх у фондовий ринок, і виплачує повертається після закінчення терміну або у разі смерті страхувальника, що настане раніше. Це може бути величезним активом для тих, хто розуміє, акції та акції.

страхування доходу сім’ї
Як випливає з назви, ця політика буде допомагати вдовам або вдівцям з родиною, щоб підтримати. Замість того, одноразової виплати, ця політика виплачує суму у вигляді регулярних щомісячних платежів. Платежі тривати як завгодно довго залишається на термін у момент смерті.

Деякі поліси страхування життя поставляються з додатковими перевагами, такими як критичний охоплює хвороба; сума виплачується ви повинні бути діагностовані з певними хворобами, як ниркова недостатність, рак або хвороби Паркінсона. Ви також можете бути запропонований відмова від премій; форма PPI які будуть продовжувати платити внески, якщо ви не можете працювати за станом здоров’я.

Як і у всіх страхових полісів, страхування життя не повинно бути поспіху в. Важливо зрозуміти, що саме ви підписуєте і оплату, і будь-яких винятків, які можуть застосовуватися. Деякі політики не призведе до виплати, якщо смерть відбувається за рахунок уже існуючих умов, або той, який знало і ставилося не оголошена, коли політика була вивезена. Інші відмовляються платити за смерті від проведення небезпечних видів діяльності, таких як екстремальні види спорту.